Blog bezKantów

Recenzje, testy i wydarzenia. Znajdziesz tu wszystko co najpotrzebniejsze - odpowiedzi na pytania, porady specjalistów oraz motoryzacyjne ciekawostki ze świata marek Opel, Peugeot i Citroen.

Peugeot 208 – jaki silnik wybrać?

Nowy Peugeot 208 to jedno z najbardziej wyrazistych aut. Model ten kontynuuje tradycje swoich poprzedników, modeli 207 i 206, które były jednymi z najpopularniejszych aut miejskich w Europie. Jedną z ważniejszych rzeczy przy zakupie samochodu jest odpowiedni wybór jednostki napędowej. Dlatego w niniejszym wpisie pomożemy Ci wybrać odpowiedni napęd dla Twojego nowego Peugeota 208.

Konkurs fotograficzny

​ Weź udział w konkursie fotograficznym z Salonami Kanclerz! Waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia , które ma przedstawiać MAJową atmosferę długiego weekendu – interpretacja jest dowolna

Diagnostyka komputerowa – na czym polega i kiedy ją wykonać?

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej diagnostyki komputerowej, wykonywanej z wykorzystaniem najlepszych komputerów diagnostycznych i specjalistycznego oprogramowania, koniecznie odwiedź jeden z naszych autoryzowanych serwisów w Rudzie Śląskiej albo Przyszowicach.

Najlepsze samochody dostawcze dla Twojej firmy – o różnej wielkości, zawsze oszczędne

Chcesz kupić nowe auto dostawcze do Twojej firmy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci wybrać pojazd, dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy. Wybierzemy jego wielkość i napęd, aby pojazd spełniał wszystkie Twoje wymagania. Na koniec znajdziemy satysfakcjonujący sposób finansowania zakupu pojazdu, aby nie obciążyć finansów Twojej firmy.

Jaki samochód do miasta? Polecane modele

Szukasz samochodu, który doskonale sprawdzi się w mieście? Chcesz kupić auto, które będzie zwrotne, będzie się nim łatwo parkować, a do tego nie będzie zużywać dużo paliwa lub energii? Spójrz na nasze propozycje – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

PEUGEOT wprowadza sztuczną inteligencję ChatGPT do swoich samochodów!

PEUGEOT wyprzedza konkurencję, oferując jako jeden z pierwszych producentów generatywną sztuczną inteligencję ChatGPT swoim klientom.

Opel Astra Sports Tourer Electric - idealny towarzysz każdych podróży

Dużo miejsca, praktyczne rozwiązania i zero emisji spalin - Opel Astra Sports Tourer Electric to idealny samochód dla całej rodziny na wakacyjne wyjazdy.

Tani Autoryzowany Serwis Opla, Peugeota i Citroëna!

Szukasz godnego zaufania serwisu dla swojego Opla, Peugeota lub Citroëna? Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach!

Opel Combo: lider technologii oświetlenia w swojej klasie

Opel stawia na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowodem na to jest wprowadzenie reflektorów Intelli-Lux LED® do wszystkich klas samochodów, w tym do nowego Opla Combo.

Peugeot 2008 czy 3008? Który model wybrać?

Peugeot 2008 i Peugeot 3008 mają wiele wspólnego. W obu przypadkach mamy do czynienia z niepowtarzalną stylistyką, świetnym wyposażeniem i nowoczesnymi, oszczędnymi jednostkami napędowymi. Który z nich będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie?