Blog bezKantów

Recenzje, testy i wydarzenia. Znajdziesz tu wszystko co najpotrzebniejsze - odpowiedzi na pytania, porady specjalistów oraz motoryzacyjne ciekawostki ze świata marek Opel, Peugeot i Citroen.

PEUGEOT wprowadza sztuczną inteligencję ChatGPT do swoich samochodów!

PEUGEOT wyprzedza konkurencję, oferując jako jeden z pierwszych producentów generatywną sztuczną inteligencję ChatGPT swoim klientom.

Opel Astra Sports Tourer Electric - idealny towarzysz każdych podróży

Dużo miejsca, praktyczne rozwiązania i zero emisji spalin - Opel Astra Sports Tourer Electric to idealny samochód dla całej rodziny na wakacyjne wyjazdy.

Tani Autoryzowany Serwis Opla, Peugeota i Citroëna!

Szukasz godnego zaufania serwisu dla swojego Opla, Peugeota lub Citroëna? Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach!

Opel Combo: lider technologii oświetlenia w swojej klasie

Opel stawia na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowodem na to jest wprowadzenie reflektorów Intelli-Lux LED® do wszystkich klas samochodów, w tym do nowego Opla Combo.

Peugeot 2008 czy 3008? Który model wybrać?

Peugeot 2008 i Peugeot 3008 mają wiele wspólnego. W obu przypadkach mamy do czynienia z niepowtarzalną stylistyką, świetnym wyposażeniem i nowoczesnymi, oszczędnymi jednostkami napędowymi. Który z nich będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie?

ADAC Ecotest 2023: podium dla Opla Astry Electric

Opel Astra Electric to samochód, który łączy w sobie przyjemność z jazdy, wydajność i nowoczesne technologie. Został to potwierdzone przez niemiecki automobilklub ADAC, który w konkursie Ecotest 2023 przyznał mu trzecie miejsce wśród aktualnie produkowanych 94 samochodów osobowych.

Opel Corsa: lider sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce

W Niemczech Corsa była najlepiej sprzedającym się samochodem w segmencie B już trzeci rok z rzędu. Liczba nowych rejestracji wyniosła łącznie prawie 54 000, co oznacza wzrost o około 7 procent w porównaniu z 2022 r.

Opel zdominował rok 2023 w branży motoryzacyjnej!

W 2023 roku marka Opel wielokrotnie trafiała na pierwsze strony gazet, prezentując przełomowy samochód koncepcyjny Opel Experimental, a także światowe premiery nowej Corsy Electric i nowej Astry Sports Tourer Electric.

Jak dbać o samochód elektryczny zimą?

Stale zwiększa się liczba kierowców, którzy zastąpili auto z silnikiem benzynowym i diesla na pojazd z napędem elektrycznym. Zima to najtrudniejszy okres dla każdego samochodu i kierowcy. Nic zatem dziwnego, że samochód elektryczny również potrzebuje odpowiedniej troski, aby mógł działać prawidłowo. Jak zadbać o pojazd z napędem elektrycznym w trakcie zimy?

Konkurs fotograficzny

🎁#KONKURS Weź udział w konkursie fotograficznym z Salonami Kanclerz! Waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia 📸, które ma przedstawiać świąteczną 🎄, zimową ❄️ lub noworoczną 💥 atmosferę – interpretacja jest dowolna❗