Modele Peugeot

Najpopularniejsze samochody osobowe marki Peugeot

Samochody osobowe marki Peugeot cieszą się w naszym kraju dużym powodzeniem. Nic w tym dziwnego. Łączą one w sobie wiele zalet. Najważniejsze z nich to atrakcyjny wygląd zewnętrzny, nowoczesne systemy wyposażenia i oszczędne jednostki napędowe. Jakie auta osobowe marki Peugeot są obecnie popularne w naszym kraju? 

Peugeot w erze elektrycznej: Przegląd dostępnych modeli EV

Wszystko wskazuje na to, że samochody elektryczne w najbliższej przyszłości będą zyskiwały na popularności. Marka Peugeot od lat, także przekształca swoją ofertę, aby przystosować się do nowych trendów. Dziś opowiemy Wam o najciekawszych modelach elektrycznych od Peugeota, które są dostępne na rynku.

Najlepsze SUV-y Peugeota 2023 - który model wybrać i dlaczego warto je kupić?

Rok 2023 przynosi wiele wspaniałych nowości w świecie samochodów SUV marki Peugeot. Właściciele samochodów wiedzą, jak istotne jest połączenie stylu, funkcjonalności i wydajności, a Peugeot doskonale to rozumie.

Najlepsze modele Peugeota dla rodzin z dzieckiem

Posiadanie samochodu odpowiedniego dla potrzeb całej rodziny, zwłaszcza gdy w jej skład wchodzi dziecko, to ważny aspekt dla wielu rodziców. Codzienne podróże, wyjazdy na wakacje, wieczorne odbieranie z zajęć czy weekendowe wycieczki - wszystkie te sytuacje wymagają nie tylko wygody i bezpieczeństwa, ale także przestrzeni i praktycznych rozwiązań.

Salony Kanclerz - Twój nowy Autoryzowany Dealer Peugeota w Rudzie Śląskiej

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić wspaniałą wiadomość - Salony Kanclerz w Rudzie Śląskiej zostały oficjalnie mianowane Autoryzowanym Dealerem Peugeota! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania naszej pasji do motoryzacji oraz dbałości o zadowolenie naszych klientów.

Nowy Peugeot 408 - wszystko co musisz o nim wiedzieć

Nowy model samochodu PEUGEOT 408, stworzony przez zespół projektantów i inżynierów marki, charakteryzuje się unikatową sylwetką, która umieszcza go powyżej segmentu C i koncepcyjnie sięga segmentów D oraz C-SUV. Jest to samochód, który wyznacza nowe trendy zarówno w historii marki, jak i na obecnym rynku motoryzacyjnym.