Autoryzowany Serwis Opla

Zapoznaj się z naszą ofertą programów serwisowych Opel. Zostały one przygotowane w oparciu o doświadczenia naszych specjalistów oraz potrzeby naszych Klientów. Dzięki nim użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.

Promocje serwisowe

Zapoznaj się z naszą ofertą promocyjną na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.

Usługi serwisowe

Zapoznaj się z naszą ofertą na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.

Flota

Kompleksowa obsługa klientów flotowych jest dla nas dużym wyzwaniem. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i oferujemy Państwu pomoc przy zarządzaniu flotą samochodów służbowych.

Blacharnia-Lakiernia

Nasza Blacharnia-Lakiernia, jako jedna z nielicznych na rynku, specjalizuje się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy szeroką gamę zastępczych samochodów osobowych oraz dostawczych (m.in. Vivaro i Combo).

Finansowanie

Firma Opel Kanclerz zajmuje się finansowaniem dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Skorzystaj z atrakcyjnych form finansowania, które każdorazowo są indywidualnie ustalane z klientem. Zapytaj o szczegółową ofertę doradcę na dziale sprzedaży samochodów nowych. Wspólnie dopasujemy idealne rozwiązanie.

Ubezpieczenia

Oferujemy Państwu możliwość wykupienia pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla samochodów nowych oraz używanych wszystkich marek. Nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszego dla Państwa pakietu ubezpieczeń OC/AC/NW.

Stacja Kontroli Pojazdów

Kanclerz Sp. z o.o. prowadzi profesjonalną Stację Kontroli Pojazdów w Rudzie Śląskiej. W naszej SKP przeprowadzamy badania techniczne wszystkich pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym możemy zagwarantować Ci fachowość i rzetelność przeprowadzonej diagnostyki samochodu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z Rudy śląskiej, Gliwic czy Zabrza!

Detailing

Detailing samochodowy to usługa dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą, aby ich samochód zachował idealny wygląd na dłużej. Specjalnie dla klientów Salonów Kanclerz firma CUBE Detailing przygotowała specjalne, promocyjne oferty.