Serwis Chevrolet Bytom

Szukasz sprawdzonego serwisu samochodów marki Chevrolet w Bytomiu, która wykona pełen zakres usług naprawczych i serwisowych Twojego samochodu? Salony Kanclerz posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów oraz oferują szereg usług serwisowych, które zapewnią komfortowe i bezpieczne użytkowanie pojazdu. 

ASO Chevrolet Bytom

Profesjonalny serwis samochodów Chevrolet

Samochody marki Chevrolet są wykorzystywane przez do celów prywatnych i biznesowych. Klienci cenią je ze względu na swoją funkcjonalność, niską awaryjność i bezpieczeństwo.
Ostatecznie jednak każdy pojazd Chevroleta będzie wymagał serwisu i w takiej sytuacji warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu. Aby Twój samochód Chevrolet był serwisowany w najlepszym miejscu, pojedź do naszego serwisu w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Oferujemy dokładny przegląd Twojego pojazdu. Naszym celem jest spełnienie wszelkich potrzeb klientów, dlatego zawsze staramy się zapewnić im kompetentne wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie.

Nasi mechanicy są przeszkoleni w obsłudze pojazdów Chevroleta i wszystkie czynności naprawcze wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Posiadamy również szeroki asortyment oryginalnych części samochodowych, których używamy we wszystkich naszych naprawach. Zapewnia to nie tylko wysoką wydajności i niezawodność pojazdu, ale również utrzymanie gwarancji producenta.
 

Serwis Chevrolet Bytom

Zakres oferowanych usług serwisowych Chevrolet Bytom

Serwis układu hamulcowego

Skuteczność hamowania ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznej i komfortowej jazdy. Jeśli potrzebujesz naprawy hamulców, odwiedź serwis Kanclerz, a eksperci zadbają o prawidłowo działający układ hamulcowy samochodów Chevrolet

Serwis klimatyzacji

Regularny serwis klimatyzacji ma duże znaczenie ze względu na komfort podróżowania, jak również zdrowia pasażerów. Brak corocznego przeglądu układu klimatyzacji naraża na powstanie w niej grzybów lub pleśni. 
 

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

ASO Chevrolet Bytom

Wymiana opon

Opony samochodowe dostosowane do panujących warunków drogowych to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Skorzystaj z usług naszego serwisu i wymień koła lub opony w swoim Chevrolecie.

Wymiana oleju

Jazda z brudnym olejem — lub z niewystarczającą ilością oleju — może skrócić żywotność silnika. Nasi certyfikowani eksperci serwisowi mogą szybko wymienić olej. Umów się na spotkanie już dziś.
 

Wysokiej jakości części samochodowe

Utrzymuj najlepsze działanie swojego Chevroleta dzięki regularnej konserwacji samochodu i wysokiej jakości częściom. Szukasz konkretnej części samochodowej? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz.

Terminowość,oraz dbałość o jakość wykonywanych usług pozwoliły nam zyskać doskonałą renomę wśród kierowców z Bytomia. Nasi eksperci nieustannie dążą do zapewnienia lepszej wydajności. Odwiedź nas w naszym salonie w pobliżu Bytomia, aby dowiedzieć się więcej o naszym dziale naprawy i serwisu samochodów Chevrolet. Gdy Twój samochód wymaga konserwacji lub naprawy, zaufaj naszym ekspertom!