Blacharnia-Lakiernia

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to bardzo nowoczesny dział naszej firmy. Przede wszystkim pod względem zastosowanych rozwiązań organizacyjnych. Dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni, lakierni oraz rzeczoznawców i fachowców od współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi stworzyliśmy dział, w którym wszelkie formalności związane z likwidacją szkody zostały ograniczone do minimum.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY

Blacharnia Lakiernia – Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych 
Serwis Kanclerz, Ruda Śląska Wirek
ul. Obrońców Westerplatte 26
tel. 32 301 99 99

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 700 - 1800

Całodobowa pomoc drogowa

W razie kolizji/awarii dzwoń:

604 631 142
602 623 983

Napisz do nasz

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Lkwidacja szkody Śląsk

Likwidacja szkody

Tylko jedna wizyta w naszym serwisie wystarczy, aby skomplementować niezbędną dokumentację i rozpocząć likwidację szkody. Nasza Blacharnia-Lakiernia w Rudzie Śląskiej zajmuje się kompleksowo oraz bezgotówkowo, likwidacją szkód osób ubezpieczonych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Odwiedź Blacharnię-Lakiernię, a nasi doradcy na miejscu wykonają pełne oględziny pojazdu.

Nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą przy likwidacji szkód kominikacyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgłoś szkodę komunikacyjną Blacharnia Lakiernia

Zgłoś szkodę

Miałeś kolizję drogową, jesteś roztrzęsiony i nie wiesz co zrobić? To proste! Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych jest do twojej dyspozycji. Zapewniamy pomoc najlepszych rzeczoznawców, blacharzy i lakierników, którzy zajmą się z najwyższą starannością uszkodzonym pojazdem. Dzięki współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi wszelkie problemy formalne zostają szybko rozwiązane.

Oferujemy pełną opiekę Biura Obsługi Klienta, które dołoży wszelkich starań, aby przykry incydent zakończył się szybko i pomyślnie.

FORMULAR ZGŁOSZENIA SZKODY

Blacharnia wszystkich marek Ruda Śląska

Blacharnia Wszystkich Marek

W naszej Blacharni w Rudzie Śląskiej wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5t wszystkich marek. Wszystkie formalności związane z usunięciem szkody wykonujemy na miejscu bez udziału podwykonawców. Oferujemy również naprawy bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.

Blacharnia Ruda Śląska wykonuje naprawy powypadkowe, wyłącznie zgodnie z technologią określoną przez producenta pojazdu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Lakiernia wszystkich marek Ruda Śląska

Lakiernia Wszystkich Marek

Nasza firma jest w posiadaniu profesjonalnych komór lakierniczych, które pozwalają na skutecznie naprawy powypadkowe i nie tylko. W naszej lakierni w Rudzie Śląskiej obsługujemy wszystkie marki pojazdów. Zajmujemy się renowacją oraz konserwacją powłok lakierniczych. Oferujemy usługi SMART, które polegają na usuwaniu drobnych zarysowań poprzez częściowe lakierowanie elementu.

Lakiernia w Rudzie Śląskiej wszystkie naprawy wykonuje przy użyciu najnowszych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego serwisu blacharsko - lakierniczego, zapewniającego wysoką jakość usług. Z usług blacharsko-lakierniczych najczęściej korzystają klienci z miast takich jak Ruda Śląska, Gliwice czy Zabrze, ale oferta skierowa jest również do wszystkich klientów Gwarantujemy, że samochód po naprawie zostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie, zgodnie z technologią naprawy i gwarancją na wykonaną usługę. 

Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego).

Dbając o Państwa cenny czas umożliwiamy, dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, a przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Państwa dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.

Umów się na naprawę

SAMOCHODY ZASTĘPCZE (OSOBOWE I DOSTAWCZE) NA CZAS NAPRAWY

Mając na uwadze Państwa cenny czas oraz chcąc zapewnić mobilność na okres naprawy, zapewniamy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Rezerwacji można dokonać podczas umawiania wizyty w Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

Nasza Blacharnia-Lakiernia, jako jedna z nielicznych na rynku, oprócz szerokiej gamy zastępczych samochodów osobowych, oferuje również zastępcze pojazdy ciężarowe, m.in. modele Vivaro i Combo.

O szczegółowe warunki udostępniania samochodów zastępczych prosimy pytać doradców serwisowych.