Serwis Citroen Knurów

Cenisz sobie sprawną i skuteczną naprawę Twojego pojazdu przez doświadczonych fachowców? Firma Kanclerz, specjalizująca się sprzedaży aut,  posiada również wieloletnie doświadczenie w realizacji usług serwisowych samochodów różnych marek. Właściciele pojazdów marki Citroen z Knurowa mogą skorzystać z szeregu czynności serwisowych, które wpłyną na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki serwisom Kanclerz Twój samochód trafi w najlepsze ręce!

ASO Citroen knurów

Przegląd samochodów Citroen w serwisach Kanclerz

Jako partner serwisowy Citroena oferujemy kompleksowy zakres usług dla wszystkich modeli pojazdów tej marki. Naprawy samochodów wykonujemy zgodnie ze wytycznymi producenta z wykorzystaniem najnowszych technologii. Do prac naprawczych i serwisowych używamy wyłącznie markowych części zamiennych i akcesoriów. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu usterki w Twoim pojeździe mogą być sprawnie zidentyfikowane i profesjonalnie naprawione. 

Klientom z Knurowa oferujemy również przeglądy okresowe i gwarancyjne oraz serwis opon i klimatyzacji. Ponadto dzięki naszej blacharni-lakierni istnieje również możliwość szybkiego usunięcia uszkodzeń lakieru, a nawet naprawy wgnieceń.

Serwis samochodów Citroen w Knurowie

Regularny serwis Citroena

Serwis Citroena pomaga zapobiegać problemom związanym z wieloletnią eksploatacją i utrzymuje pojazd w doskonałym stanie. Podczas każdej okresowej wizyty serwisowej sprawdzany jest poziom wszystkich płynów, w tym oleju przekładniowego, płynu chłodzącego i hamulcowego, a następnie uzupełniany lub wymieniany w zależności od ilości przejechanych kilometrów. Między innymi te proste czynności kontrolne pomagają zapewnić bardziej płynną i sprawną pracę pojazdu. Regularne przeglądy hamulców, filtrów powietrza i oleju pozwalają utrzymać pojazd w dobrym stanie. 

Jak często przeprowadzać serwis Citroena?

Dołożymy wszelkich starań, by Twój Citroen służył Ci jak najdłużej. Aby zapewnić utrzymanie pojazdu w jak najlepszym stanie, należy regularnie monitorować najważniejsze układy. Serwis Citroena należy przeprowadzać co roku lub co 10 000-15 000 km, w zależności od tego, czy jest to silnik wysokoprężny, czy benzynowy. 
 

Serwis Citroen Zabrze

Serwisy Kanclerz- Ruda Śląska i Przyszowice/ Gliwice

Z usług serwisów Kanclerz korzystają klienci z Knurowa i całego Śląska. Dogodna lokalizacja salonów w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach koło Gliwic sprawia, że można do nas szybko dojechać niemal z każdego śląskiego miasta. 

Zalety serwisu Peugeota w salonach Kanclerz

  • Gwarancja na realizowane czynności serwisowe.
  • Proklienckie podejście do każdego zlecenia serwisowego.
  • Wykorzystywanie części samochodowych i akcesoriów pochodzących od renomowanych producentów.
  • Wykwalifikowana kadra mechaników specjalizujących się w serwisie Citroen.
  • Prowadzenie dokumentacji napraw.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE