Serwis Peugeot Gliwice

Szukasz specjalistycznej stacji obsługi Peugeot w Gliwicach, która przeprowadzi kompleksowy serwis Twojego samochodu? Salony Kanclerz jako renomowany dealer samochodowy oferuje sprzedaż pojazdów różnych marek, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Właściciele samochodów marki Peugeot mogą skorzystać z szeregu usług serwisowych, dzięki którym użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i bezpieczne. Klientom oferujemy ewidencję przeglądów i napraw w naszym systemie komputerowym oraz za pomocą indywidualnych ksiąg serwisowych dla każdego pojazdu.

Autoryzowany serwis Peugeot Gliwice

Profesjonalny serwis samochodów Peugeot

Firma Kanclerz Sp. z o.o. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży i naprawie samochodów nowych i używanych różnych marek. Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów Opel i Chevrolet. Oferujemy również usługi serwisowe dla samochodów innych marek. Jako specjaliści Peugeot nie tylko przeprowadzamy gruntowny serwis Twojego Peugeota, ale także oferujemy Ci wysokiej jakości doradztwo. Naszym najwyższym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego zawsze staramy się zapewnić im kompetentne wsparcie i najwyższym poziom obsługi. 

Aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy samochodem i zagwarantować jego optymalne działanie, ważne jest prowadzenie regularnego serwisu auta. Wszelkie przeglądy i naprawy wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i sprawdzonych mechaników z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i sprzętu diagnostycznego. Wszystkie czynności serwisowe przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami producenta. Zapewnia to nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, wydajności i niezawodność pojazdu, ale również utrzymanie gwarancji producenta.
 

Serwis Peugeot Gliwice

Salony Kanclerz - Ruda Śląska i Przyszowice/ Gliwice

Salony Kanclerz zlokalizowane są w Rudzie Śląskie i w Przyszowicach koło Gliwic, dzięki czemu klienci z Gliwic i całego Śląska mogą szybko i sprawnie dojechać na miejsce. Z naszego serwisu korzystają także mieszkańcy okolicznych miast, m.in. Bytomia i Świętochłowic. Salon w Przyszowicach zaprasza jadących z Gliwic, Zabrza, Toszka, Pyskowic, Sośnicowic czy Knurowa. Z każdej miejscowości powiatu gliwickiego dojazd do Salonów Kanclerz jest wygodny i szybki.

Zalety serwisu Peugeota w salonach Kanclerz

  • Gwarancja na usługi serwisowe i części samochodowe.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta.
  • Wykorzystywane wysokiej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych producentów.
  • Zespół mechaników specjalizujących się w serwisie Peugeota.
  • Prowadzenie dokumentacji napraw.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Jak dojechać do serwisu Peugeot z Gliwic?

Sprawdź serwis Peugeot na Śląsku: Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Knurów Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Katowice, Tychy