Astra

25 lat temu: premiera Opla Astry G

W 1991 roku Opel zaprezentował model Astra F jako następcę modelu Kadett, co stanowiło początek nowego rozdziału w sukcesie firmy w klasie kompaktowej. Astra F stała się absolutnym bestsellerem i najbardziej produkowanym modelem marki Opel w historii.

Czym wyróżnia się nowa Astra VI na tle innych modeli Opla?

Nowa Astra VI to model na który fani Opla czekali bardzo długo. Pierwsze zapytania o Astrę pojawiały się już na rok przed jej oficjalną premierą. Astra L to flagowy model Opla, bestseller, który skradł serca wielu kierowców na całym świecie. Nie ulega zatem wątpliwości, że wyróżnia się ona wieloma funkcjami na tle innych modeli Opla. Postaramy się dzisiaj przybliżyć wyposażenie nowej Astry z 2022 roku.

Nowy Opel Astra 2022 – czy warto go kupić?

Opel Astra to bestsellerowy model z rodziny Opla. Ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Na jego szóstą już generację czekaliśmy z niecierpliwością. Nową generację Opla Astry wyróżnia przede wszystkim, przejrzysta stylistyka, która jest spójna z aktualnym wzorcem Opla. Niemiecka technologia sprawia, że użytkownicy tego modelu nie muszą iść na kompromis. Innowacje, dynamiczne silniki, stylowe wzornictwo i niskie koszty eksploatacji. Taki jest nowy Opal Astra 2022.