Modele Opla

Najlepsze samochody dostawcze dla Twojej firmy – o różnej wielkości, zawsze oszczędne

Chcesz kupić nowe auto dostawcze do Twojej firmy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci wybrać pojazd, dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy. Wybierzemy jego wielkość i napęd, aby pojazd spełniał wszystkie Twoje wymagania. Na koniec znajdziemy satysfakcjonujący sposób finansowania zakupu pojazdu, aby nie obciążyć finansów Twojej firmy.

Peugeot 2008 czy 3008? Który model wybrać?

Peugeot 2008 i Peugeot 3008 mają wiele wspólnego. W obu przypadkach mamy do czynienia z niepowtarzalną stylistyką, świetnym wyposażeniem i nowoczesnymi, oszczędnymi jednostkami napędowymi. Który z nich będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie?

Rodzinne wakacje z Oplem – jaki model Opla wybrać?

Planowanie rodzinnych wakacji to nie tylko ekscytujące doświadczenie, ale także moment, który może przynieść mnóstwo radości i wspomnień. Wybór odpowiedniego samochodu ma kluczowe znaczenie dla komfortu podróży oraz bezpieczeństwa całej rodziny. W Autoryzowanym Salonie i Serwisie Opel Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach, mamy dla Ciebie trzy znakomite modele do rozważenia: Opel Zafira Life, Opel Combo Life oraz Astra VI w wersji Sports Tourer.

Nowy Opel Corsa 2024 – jeszcze ładniejszy, jeszcze ciekawszy, jeszcze bardziej oszczędny

Opel Corsa to jeden z najpopularniejszych samochodów klasy B, sprzedawanych w Europie. To także jedno z najpopularniejszych aut miejskich w naszym kraju.

60 lat temu Opel wprowadził na rynek model Rekord A

W 1963 roku wydarzyło się wiele: Prezydent USA John F. Kennedy odwiedził Zachodni Berlin i wypowiedział słynne słowa "Ich bin ein Berliner" (Jestem berlińczykiem). Niemiecki kanclerz Adenauer zrezygnował ze stanowiska w ówczesnej stolicy Bonn w wieku 87 lat; jego następcą został Ludwig Erhard - ojciec niemieckiego "cudu gospodarczego". Wśród młodego pokolenia "The Beatles" świętowali swój przełom i podbijali listy przebojów.

25 lat temu: premiera Opla Astry G

W 1991 roku Opel zaprezentował model Astra F jako następcę modelu Kadett, co stanowiło początek nowego rozdziału w sukcesie firmy w klasie kompaktowej. Astra F stała się absolutnym bestsellerem i najbardziej produkowanym modelem marki Opel w historii.

Nowy Opel Astra – czym różni się od poprzednika?

Opel Astra to jedno z najpopularniejszych aut poruszających się po polskich drogach. Czy nowy Opel Astra L również podbije serca polskich użytkowników? Wszystko wskazuje na to, że tak! Czym nowy Opel Astra L może przyciągnąć uwagę nabywców? Czym różni się od poprzedniej wersji? Sprawdźmy.

Nowy Opel Astra 2022 – czy warto go kupić?

Opel Astra to bestsellerowy model z rodziny Opla. Ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Na jego szóstą już generację czekaliśmy z niecierpliwością. Nową generację Opla Astry wyróżnia przede wszystkim, przejrzysta stylistyka, która jest spójna z aktualnym wzorcem Opla. Niemiecka technologia sprawia, że użytkownicy tego modelu nie muszą iść na kompromis. Innowacje, dynamiczne silniki, stylowe wzornictwo i niskie koszty eksploatacji. Taki jest nowy Opal Astra 2022.

Opel Grandland po faceliftingu 2022 – czy warto go kupić?

Poliftowy Grandland z 2022 roku to nowa generacja SUV-a, która skutecznie przykuwa spojrzenia. Czym wyróżnia się Opel Grandland po liftingu? Przede wszystkim przednim panelem Vizor oraz uproszczoną, nowoczesną deską rozdzielczą Pure Panel. Na wyróżnienie zasługują również systemy bezpieczeństwa i rewelacyjne reflektory pixelowe intellilux led.

Zalety Opla Mokka 2022

Opel Mokka to jeden z najpopularniejszych SUV-ów z rodziny Opla. Niebanalne wzornictwo, które podąża zgodnie z wizualizacją marki, nowoczesne i zachwycające wnętrze oraz najnowocześniejsze jednostki napędowe. To wszystko sprawia, że nowy Opel Mokka dostarcza zupełnie innych doświadczeń za kierownicą.