Wyposażenie

Oryginalne akcesoria Opel - jak dostosować samochód do własnych potrzeb?

Wiele osób poszukuje sposobów na dostosowanie samochodu do swoich potrzeb. Chcemy aby Opel był bardziej funkcjonalny i przystosowany do naszego stylu życia. W tym artykule przedstawiamy ofertę oryginalnych akcesoriów Opel, które skutecznie poprawią komfort użytkowania samochodu osobowego.

Rekin w Oplu – co oznacza? Skąd wzięły się rekiny w Oplach?

Znalazłeś/aś w swoim Oplu rekina i nie wiesz co oznacza? Ten kultowy znak rozpoznawczy marki Opel wzbudza zainteresowanie wielu naszych klientów. Ilustracje przedstawiające rekina można znaleźć w każdym modelu od 2004 roku, ale zawsze … w innym miejscu! Czy rekin jest tylko jeden, a może trzeba szukać dalej? Postaramy się dzisiaj przybliżyć historię rekina w Oplu – co oznacza i skąd się wziął.

Co to jest Night Vision i jak działa?

Każdy kierowca wie, że jazda nocą potrafi być nieprzyjemna i niebezpieczna. Właśnie dlatego Opel wprowadził do swoich nowych modeli system Night Vision, który ma za zadanie rozwiązać problem licznych wypadków czy potrąceń zwierząt w godzinach nocnych. Co to jest Night Vision i jak działa? Czy system ten faktycznie wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego?

Jak działają Reflektory Pixelowe IntelliLux LED w Oplu?

Nowe modele Opla zaskakują nas swoją innowacyjnością. Zmienia się nie tylko design, ale również wyposażenie, systemy i wykorzystywane przy produkcji technologie. Jedną z najważniejszych zmian są nowe światła, które zwiększają bezpieczeństwo- kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jak działają Reflektory Pixelowe IntelliLux LED? Postaramy się dzisiaj przybliżyć tę technologię na podstawie nowego Grandlanda i nowej Astry, w których te światła zostały już zastosowane.