Aktualności

Konkurs fotograficzny

​ Weź udział w konkursie fotograficznym z Salonami Kanclerz! Waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia , które ma przedstawiać MAJową atmosferę długiego weekendu – interpretacja jest dowolna

PEUGEOT wprowadza sztuczną inteligencję ChatGPT do swoich samochodów!

PEUGEOT wyprzedza konkurencję, oferując jako jeden z pierwszych producentów generatywną sztuczną inteligencję ChatGPT swoim klientom.

Opel Astra Sports Tourer Electric - idealny towarzysz każdych podróży

Dużo miejsca, praktyczne rozwiązania i zero emisji spalin - Opel Astra Sports Tourer Electric to idealny samochód dla całej rodziny na wakacyjne wyjazdy.

Tani Autoryzowany Serwis Opla, Peugeota i Citroëna!

Szukasz godnego zaufania serwisu dla swojego Opla, Peugeota lub Citroëna? Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach!

Opel Combo: lider technologii oświetlenia w swojej klasie

Opel stawia na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowodem na to jest wprowadzenie reflektorów Intelli-Lux LED® do wszystkich klas samochodów, w tym do nowego Opla Combo.

ADAC Ecotest 2023: podium dla Opla Astry Electric

Opel Astra Electric to samochód, który łączy w sobie przyjemność z jazdy, wydajność i nowoczesne technologie. Został to potwierdzone przez niemiecki automobilklub ADAC, który w konkursie Ecotest 2023 przyznał mu trzecie miejsce wśród aktualnie produkowanych 94 samochodów osobowych.

Opel Corsa: lider sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce

W Niemczech Corsa była najlepiej sprzedającym się samochodem w segmencie B już trzeci rok z rzędu. Liczba nowych rejestracji wyniosła łącznie prawie 54 000, co oznacza wzrost o około 7 procent w porównaniu z 2022 r.

Opel zdominował rok 2023 w branży motoryzacyjnej!

W 2023 roku marka Opel wielokrotnie trafiała na pierwsze strony gazet, prezentując przełomowy samochód koncepcyjny Opel Experimental, a także światowe premiery nowej Corsy Electric i nowej Astry Sports Tourer Electric.

Nowy PEUGEOT E-3008 - Światowa premiera na Salonie w Zurychu

Podczas Salonu Samochodowego w Zurychu 2023 PEUGEOT zaprezentował szeroką gamę zelektryfikowanych modeli, w tym światową premierę nowego E-3008. To świadectwo zaangażowania marki w elektryfikację i jej ambicji, żeby zostać wiodącym producentem modeli elektrycznych w segmencie samochodów popularnych w Europie do 2025 r.

Nowe Peugeot E-PARTNER, E-EXPERT oraz E-BOXER.

Nowa gama lekkich samochodów dostawczych PEUGEOT: w 100% elektryczne, efektywne i prestiżowe!