Czy warto kupić?

Jaki samochód dostawczy wybrać do firmy?

Większość firm potrzebuje własnych samochodów dostawczych. Na jakie zagadnienia warto zwrócić uwagę, aby idealnie wybrać auto dostawcze do firmy?

Elektryczna przyszłość motoryzacji - co warto wiedzieć przed zakupem samochodu elektrycznego Opel?

W ostatnich latach zwiększa się popularność samochodów elektrycznych. Opel stawia na elektryfikację pojazdów w swojej ofercie, m.in. z modelem Corsa-e i Mokka-e. Jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie samochodu elektrycznego Opel i co warto wiedzieć przed jego zakupem?

Nowy Opel Astra 2022 – czy warto go kupić?

Opel Astra to bestsellerowy model z rodziny Opla. Ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Na jego szóstą już generację czekaliśmy z niecierpliwością. Nową generację Opla Astry wyróżnia przede wszystkim, przejrzysta stylistyka, która jest spójna z aktualnym wzorcem Opla. Niemiecka technologia sprawia, że użytkownicy tego modelu nie muszą iść na kompromis. Innowacje, dynamiczne silniki, stylowe wzornictwo i niskie koszty eksploatacji. Taki jest nowy Opal Astra 2022.

Opel Grandland po faceliftingu 2022 – czy warto go kupić?

Poliftowy Grandland z 2022 roku to nowa generacja SUV-a, która skutecznie przykuwa spojrzenia. Czym wyróżnia się Opel Grandland po liftingu? Przede wszystkim przednim panelem Vizor oraz uproszczoną, nowoczesną deską rozdzielczą Pure Panel. Na wyróżnienie zasługują również systemy bezpieczeństwa i rewelacyjne reflektory pixelowe intellilux led.