Dlaczego warto wykonać przegląd w autoryzowanym serwisie?

Opublikowano: 9 listopada 2022

Wielu naszych klientów rezygnuje z regularnych przeglądów okresowych w autoryzowanym serwisie – jednocześnie tracąc gwarancje – ze względu na ich wysokie koszty. W rzeczywistości koszt takiego przeglądu jest bardzo podobny co w innych serwisach, a stosunek - jakość do ceny - bardzo wysoki. Natomiast wykonanie przeglądu okresowego u zwykłego mechanika może nie uwzględniać wszystkich niezbędnych elementów. Dlaczego warto wykonać przegląd w autoryzowanym serwisie?

Doświadczeni mechanicy

W autoryzowanym serwisie Kanclerz pracują wyłącznie doświadczeni mechanicy, którzy są szkoleni przez ASO. Codziennie naprawiają od kilku do kilkunastu samochodów marki Opel i znają je jak własną kieszeń. Każdy z mechaników został przeszkolony przez producenta i uczestniczy nawet w kilku szkoleniach rocznie.

Aktualizacje i odpowiednie narzędzia

Korzystając z usług autoryzowanego serwisu Kanclerz mamy pewność, że naprawa zostanie wykonana zgodnie z najnowszymi wytycznymi od producenta, zgodnie z jego wskazaniami i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Narzędzia i urządzenia diagnostyczne są dedykowane do samochodów marki Opel, dzięki czemu naprawa przebiega sprawnie i poprawnie.

Wartość samochodu i historia napraw

Serwisując swój samochód w autoryzowanym serwisie Opla Kanclerz Twoje auto jest więcej warte. Możesz zażądać za nie większej kwoty, jeśli w książeczce serwisowej są same stemple Autoryzowanego Serwisu Opla. Dodatkowo każda naprawa jest uwzględniana w systemie, dzięki czemu nasz serwis Kanclerz doskonale zna historię pojazdu i dzięki temu może naprawiać go skuteczniej.

Wygoda napraw i rękojmia

Decydując się na naprawy w autoryzowanym serwisie Opla w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach otrzymujesz gwarancję na zasadzie rękojmi. Dodatkowo na czas naprawy możesz skorzystać z innych usług dostępnych w salonie – nie musisz wracać autobusem do domu lub czekać w deszczu pod parasolką. Możesz wybrać się na jazdę testową nowym modelem, przejrzeć ofertę części i akcesoriów lub po prostu usiąść w wygodnej poczekalni i napić się ciepłej kawy.

Oryginalne części i wysokiej jakości płyny

Mechnicy w autoryzowanym serwisie Opla montują w twoim samochodzie wyłącznie oryginalne części zamienne, które są polecane bezpośrednio przez producenta. Nie ma możliwości, że któraś z nich nie będzie działała lub współgrała z Twoim modelem samochodu. Podczas wymiany płynów i olejów korzystamy z pozycji z najwyższych półek – najlepszej jakości. Dzięki temu nie ryzykujesz użycia kiepskiej jakości płynów czy olejów, które będą miały wpływ na przedwczesne zużycie podzespołów.

Pomoc techniczna producenta

Tylko autoryzowane serwisy Opla mają bezpośredni kontakt i wsparcie pomocy technicznej bezpośrednio od producenta, której wiedza bazuje na doświadczeniach wszystkich serwisów w całej Europie.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

W związku z powyższym serdecznie zachęcamy wszystkich właścicieli Opli – szczególnie nowych, które zwykle posiadają nawet 10-letnią gwarancję na korozję – do korzystania z usług autoryzowanych serwisów Opla Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach. Zyskują Państwo nie tylko profesjonalnie wykonaną usługę, przez najlepszych specjalistów na najlepszych częściach, ale również spokój i bezpieczeństwo, że pojazd jest w pełni sprawy oraz gotowy do dalszej jazdy.

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt