Samochody dostawcze Opla w leasingu 101%

Opublikowano: 3 lipca 2023

opel-dostawcze-wynajem-leasing-kredyt-101%-salony-kanclerz.jpg

Logistyka, transport, dystrybucja? Nasza oferta lekkich pojazdów użytkowych obejmuje wszystko, od furgonów panelowych, podwójnych kabin, podwozi platformowych i konwersji fabrycznych po pojazdy specjalne. Samochody dostawcze Opla imponują szeroką gamą wariantów, nową stylistyką, ulepszonymi systemami wspomagania kierowcy i większą ładownością. Wykonuj pracę efektywnie i z wydajnością profesjonalisty. Elastyczne fotele i inteligentne technologie zapewniają komfort i wygodę, a duża przestrzeń ładunkowa i wysoka ładowność przyczyniają się do zwiększenia produktywności. To sprawia, że samochód dostawczy Opla jest idealnym narzędziem dla każdej branży. 

Samochody dostępne od ręki w leasingu 101%*

Sprawdź ofertę na samochody dostawcze dostępne od ręki!

opel-combo-cargo-wynajem-salony-kanclerz-leasing-przyszowice-ruda-śląska.png

Combo Cargo

Synonim wszechstronności i praktyczności. Odkryj jego kompaktowe rozmiary, które skrywają niezwykle przestronną przestrzeń ładunkową o imponującej pojemności wynoszącej 4,4 m3 (w przypadku wersji XL z wydłużonym nadwoziem). Dodatkowo, dzięki opcjonalnej przegrodzie FlexCargo, będziesz w stanie bez problemu przewozić wyjątkowo długie przedmioty. Poznaj pełen potencjał Opla już teraz!

opel-vivaro-cargo-wynajem-salony-kanclerz-leasing-przyszowice-ruda-śląska.png

Vivaro

Wszechstronny furgon, który zyskuje uznanie na rynku. Zachwycająca stylistyka, doskonała wydajność, niezrównany komfort i elastyczność ładunkowa o imponującej pojemności do 6,6 m3. Co więcej, dostępna jest również wersja załogowa, spełniająca wszelkie potrzeby zespołu. Nie zapominajmy także o imponującej ładowności sięgającej aż 1 400 kg. Poznaj Opel Vivaro - furgon, który przewyższa oczekiwania!

opel-movano-cargo-salony-kanclerz-leasing-przyszowice-ruda-śląska.png

Movano

Mistrz trudnych zadań. Z dumą prezentujemy jego imponującą ładowność sięgającą 1 500 kg oraz przestronność ładunkową do aż 17 m3. Dodatkowo, wyposażony jest w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, które uczynią Twoją podróż jeszcze bardziej bezpieczną i komfortową. A to jeszcze nie koniec! Silniki Opla gwarantują maksymalną wydajność oraz obniżone koszty eksploatacji. Daj się przekonać Oplowi - partnerowi gotowemu sprostać każdemu wyzwaniu!

Opel Combo, najmniejszy model w ofercie, to niezwykle wszechstronny partner w codziennych obowiązkach.

Oferuje szeroki wybór wersji, takich jak spalinowy Cargo, przedłużony Cargo Załogowy, 5-osobowe Kombi i elektryczny Combo-e Cargo, aby idealnie dopasować się do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Jego kompaktowe wymiary kryją niezwykle przestronne wnętrze, zdolne pomieścić aż do 1 000 kg ładunku. Dzięki licznych przemyślanym rozwiązaniom, bez problemu zmieścisz niewymiarowe przedmioty, zachowując jednocześnie komfort kierowcy.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w Opel Combo. Wyposażony w liczne systemy, takie jak asystent pasa ruchu, tempomat adaptacyjny, automatyczne hamowanie w nagłej sytuacji oraz opcjonalny układ optymalizacji kontroli trakcji IntelliGrip, dba o Twoją ochronę na drodze. Ponadto, świetnie skomunikowane wnętrze z systemem multimedialnym Multimedia Navi Pro1, wyposażonym w 8-calowy ekran dotykowy, zapewnia Ci pełną łączność ze światem.

Elektryczny Combo-e Cargo to połączenie niezwykłej praktyczności z czystą jazdą, niższymi kosztami eksploatacji i imponującym zasięgiem do 279 km. Dzięki niemu możesz cieszyć się mobilnością bez emisji szkodliwych substancji, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Dostępne wersje Opel Combo:

  1. Opel Combo Cargo - idealny do przewozu ładunków
  2. Opel Combo Załogowy - przedłużona wersja z dodatkowymi miejscami siedzącymi
  3. Opel Combo Kombi - komfortowa przestrzeń
  4. Opel Combo-e Cargo - elektryczna wersja z imponującym zasięgiem

Wybierz Opel Combo i odkryj pełnię jego możliwości, dostosowując go do swoich potrzeb biznesowych.

Opel Vivaro - Profesjonalista do Zadań Specjalnych z Promocyjnym Leasingiem 101%

Opel Vivaro, średniej wielkości pojazd, to profesjonalista do zadań specjalnych, teraz dostępny w ofercie z promocyjnym leasingiem 101%. Dostępny w dwóch długościach i czterech wersjach nadwozia - Furgon, Furgon Załogowy (w wersji 5 lub 6 osobowej), Furgon Załogowy Flex (z unikalnym w branży systemem składanych foteli w drugim rzędzie) oraz Platforma do zabudowy. Dodatkowo, oferowane są pełni elektryczne wersje Vivaro-e Kombi, idealne do przewozu osób.

Opel Vivaro został wyposażony w liczne praktyczne rozwiązania. Dzięki przegrodzie FlexCargo® oraz drzwiom bocznym przesuwnym, pojazd pomieści trzy europalety oraz przedmioty o długości nawet do 4 m i łącznej wadze do 1 400 kg. Wnętrze zostało wyciszone, a obecność składanego stolika i chłodzonego schowka sprawia, że kabina staje się mobilnym biurem. Dodatkowo, systemy takie jak układ wykrywania zmęczenia kierowcy, tempomat z funkcją redukcji prędkości silnikiem, wyświetlacz projekcyjny oraz panoramiczna kamera cofania 180° zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Opel Vivaro oferuje różne opcje napędu, w zależności od wersji nadwozia. Może być wyposażony w silnik diesla lub w napęd w pełni elektryczny, zapewniający imponujący zasięg aż do 330 km w cyklu WLTP. Pełni elektryczne Vivaro-e obecnie są dostępne z atrakcyjnym pakietem korzyści. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących promocji można uzyskać u autoryzowanych dealerów marki Opel. Liczba dostępnych samochodów i czas trwania promocji są ograniczone.

Wybierz Opel Vivaro i doświadcz jego profesjonalizmu oraz wszechstronności w realizacji Twoich zadań specjalnych.

Opel Movano - Nowoczesny Van o Dużej Ładowności dla Przedsiębiorców

Opel stworzył nowy model Movano z myślą o przedsiębiorcach poszukujących naprawdę dużej ładowności. Ten niezawodny van, produkowany m.in. w nowoczesnym zakładzie Stellantis w Gliwicach, oferuje legendarną jakość i funkcjonalność marki Opel, połączone ze świeżym wzornictwem, unowocześnionymi systemami wspomagającymi kierowcę i jeszcze większymi możliwościami ładunkowymi. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie do pracy.

Właściciele i zarządcy firm transportowych mają do wyboru kilka zróżnicowanych wersji nadwozia. Mogą wybierać między spalinową lub elektryczną wersją Furgona, z kabiną załogową lub bez, dwoma opcjami Podwozia i Platformy do specjalistycznej zabudowy. Dodatkowo, Movano jest dostępny w czterech długościach pojazdu i trzech wysokościach dachu. Dopuszczalna masa całkowita (DMC) Movano wynosi 3,5 t, a jego przestrzeń ładunkowa może pomieścić nawet 17 m3 ładunku o wadze do 1 550 kg.

Kabina Movano została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Zawiera systemy audio, multimedialne oraz ogrzewanie postojowe Webasto, zapewniając przestrzeń do biurowej części pracy kierowcy. Nowe Movano wyposażone jest również w elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy, rozpoznawanie znaków, hamowanie awaryjne oraz ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Dodatkowo, program Akcesoria Opel+ pozwala spersonalizować pojazd, dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdego biznesu.

Wybierz Opel Movano i ciesz się nowoczesnym vanem o dużej ładowności, który spełni wszystkie Twoje wymagania biznesowe.

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ!

*Oferta leasingowa oferowana przez Stellantis Financial Services dotyczy modeli Opla i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opla. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt