PEUGEOT odkrywa siłę powabu dzięki Sublime Inspiration

Opublikowano: 19 czerwca 2023

PEUGEOT, który stawia Allure w centrum swojej kreatywności, otwierając się na wszystkie dziedziny sztuki, jest partnerem krótkiego programu "Sublime inspiration" na TF1. Piętnastu projektantów ujawnia klucze do swoich emocji, drogę, która doprowadziła ich do doskonałości i sposób, w jaki przekształcają swoje inspiracje w atrakcyjność. W "Sublime Inspiration" szef kuchni Guy Savoy, projektantka Sarah Lavoine i trębacz Ibrahim Maalouf dzielą się swoimi artystycznymi sekretami.

EMOCJE: Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, czy projektantem samochodów, posiadanie Allure oznacza przekazywanie emocji.

ALLURE: PEUGEOT odkrywa moc Allure w najlepszym czasie antenowym na TF1.

DOSKONAŁOŚĆ: Piętnastu światowej sławy artystów ujawnia swój proces twórczy.

Dla PEUGEOT świat jest lepszym miejscem dzięki Allure. Zdecydowanie optymistyczne, skoncentrowane na ludziach podejście, które jest kluczem do pozycjonowania PEUGEOT dziś i jutro. Podejście, które wykracza poza granice, kategorie i podziały. Allure to znacznie więcej niż niezwykły design, to także stan umysłu, inspiracja, która ma swoje źródło w każdym wszechświecie. PEUGEOT jest partnerem krótkiego programu "Wysublimowana inspiracja" wyprodukowanego przez Bangumi, który jest emitowany w każdą niedzielę o 20:50 na TF1 od 4 czerwca do 16 lipca, a następnie od 22 października do 31 grudnia.

W "Sublime Inspiration" 15 światowej sławy projektantów wyjaśnia, skąd czerpią inspirację, jakie emocje starają się przekazać i dlaczego niektóre kreacje przemawiają do nas bardziej niż inne... Piętnaście jednominutowych odcinków z niezwykłymi osobowościami, takimi jak szef kuchni Guy Savoy, który zainaugurował serię, projektantka Sarah Lavoine, trębacz Ibrahim Maalouf, fotografka Sonia Sieff, rysownik Riad Sattouf, artyści wizualni Pierre i Gilles oraz primabalerina Guillaume Diop.

PEUGEOT chce stać się prawdziwym "aktywistą Allure". W tym celu producent nawiązał niedawno współpracę z Emericem Tchatchoua, założycielem marki modowej 3.PARADIS, w ramach Milan Design Week, a także z artystą J. Demsky, który przekształcił PEUGEOT 9X8 zgłoszony do WEC w prawdziwy samochód artystyczny. Następnie, we współpracy z YellowKorner, wiodącym wydawcą i dystrybutorem fotografii artystycznej, PEUGEOT zaprosił 5 fotografów do zaprezentowania swojej wizji Allure.

PEUGEOT jest partnerem krótkiego programu "Wysublimowana inspiracja" wyprodukowanego przez Bangumi, który jest emitowany w każdą niedzielę o 20:50 na TF1 od 4 czerwca do 16 lipca, a następnie od 22 października do 31 grudnia.

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt