PEUGEOT E-208 elektryzująca radość z jazdy!

Opublikowano: 7 lipca 2023

nowy-peugeot-E-208-w-salonie-kanclerz-w-rudzie-śląskiej.jpg

Jedną z głównych zalet tego modelu jest jego imponujący zasięg do 400 km*. Oznacza to, że możesz cieszyć się długimi trasami bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, Peugeot 208 zaprojektowany został od podstaw, aby w pełni odzwierciedlać nowoczesne trendy i gusty. Jego całkowicie nowy design przyciąga spojrzenia i nadaje mu dynamiczny wygląd.

Wnętrze samochodu również stoi na najwyższym poziomie. Zaawansowane technologie pokładowe sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. Dodatkowo, nowe zespoły napędowe zapewniają jeszcze większą przyjemność z jazdy. Peugeot 208 oferuje wyjątkową dynamikę i responsywność, co sprawia, że każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Jeśli szukasz nowoczesnego, atrakcyjnego i ekologicznego samochodu, Peugeot 208 to idealny wybór. Odwiedź Salon Kanclerz w Rudzie Śląskiej, aby poznać ten kultowy model, który zdobył serca kierowców na całym kontynencie. Dołącz do nowej ery motoryzacji i ciesz się mobilnością bez kompromisów.

Nowy PEUGEOT 208 gwarantuje:

  • Więcej Allure dzięki zniewalającemu wyglądowi i sportowemu designowi, kociej sylwetce i nowej sygnaturze świetlnej PEUGEOT, podkreślających nowoczesny charakter tego modelu,
  • Więcej Emocji za kierownicą dzięki kokpitowi PEUGEOT i-Cockpit®, który teraz jest jeszcze bardziej cyfrowy i zaawansowany technologicznie i potęguje przyjemność prowadzenia,
  • Więcej Doskonałości dzięki elektryfikacji zapisanej w genach nowej elektrycznej wersji E-208 o zasięgu do 400 km* (w trakcie homologacji), unikatowym hybrydowym zespołom napędowym HYBRID 100 i HYBRID 136 oraz systemom informacyjno-rozrywkowym PEUGEOT najnowszej generacji.

nowy-peugeot-E-208-w-salonie-kanclerz-w-rudzie-śląskiej-przyszowicach-ładowarka.jpg

Aby ułatwić klientom wybór, gama nowego PEUGEOT 208 została uproszczona do trzech wersji: ACTIVE, ALLURE i GT, których główne elementy wyposażenia przedstawiają się następująco:

  • ACTIVE: nowa sygnatura świetlna z pionowym motywem trzech pazurów z przodu i z trzema poziomymi światłami LED z tyłu, ręczna klimatyzacja, elektrycznie podnoszone przednie i tylne szyby, elektrycznie sterowane lusterka boczne, PEUGEOT i-COCKPIT® z 10-calowym centralnym ekranem dotykowym, port USB-C z przodu.
  • ALLURE: wyposażenie jak w ACTIVE + 16-calowe felgi „NOMA”, grill w kolorze nadwozia, system wspomagania parkowania przodem i tyłem, elektrycznie składane boczne lusterka, PEUGEOT i-Cockpit® z 10-calowym cyfrowym zespołem zegarów i 10-calowym centralnym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, system informacyjno-rozrywkowy PEUGEOT i-Connect® z pełną łącznością ze smartfonem, 2 porty UBS-C z przodu, 1 port USB-C i 1 port USB-A z tyłu.
  • GT: wyposażenie jak w ALLURE + reflektory Full LED, kamera parkowania o wysokiej rozdzielczości, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie, oświetlenie wnętrza z możliwością personalizacji, 10-calowy cyfrowy zespół zegarów z wyświetlaniem 3D, elektrycznie składane lusterka boczne z oświetleniem powitalnym, nakładki nadkoli w czarnym błyszczącym kolorze, oznaczenie GT.
  • Idealne wymiary

Nowy PEUGEOT E-208 zachowuje takie same kompaktowe wymiary nadwozia co jego poprzednik: 4,055 m długości, 1,745 m szerokości (bez bocznych lusterek) i 1,43 m wysokości. Pojemność bagażnika także nie uległa zmianie i wynosi 309 litrów (do wysokości tylnej półki).

nowy-peugeot-E-208-w-salonie-kanclerz-w-rudzie-śląskiej-przyszowicach.jpg

*Podany zasięg ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt