Opel Astra Sports Tourer Electric - idealny towarzysz każdych podróży

Opublikowano: 23 lutego 2024

Opel Astra Sports Tourer Electric - idealny towarzysz podróży dla całej rodziny

Dużo miejsca i praktyczne rozwiązania

Nowy Opel Astra Sports Tourer Electric to idealny samochód dla rodzin, które szukają komfortowego i praktycznego auta na wakacje. Oferuje on dużą ilość miejsca bagażowego - do 1553 litrów po złożeniu tylnej kanapy. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, takim jak specjalny otwór w tylnym podłokietniku na narty, mata bagażnika i systemy FlexConnect, podróżowanie Astrą Sports Tourer Electric jest przyjemne i bezstresowe.

Akcesoria do przewozu bagażu

Opel oferuje szeroką gamę akcesoriów do przewozu bagażu, takich jak aerodynamiczne boxy dachowe, bagażniki na narty i rowery. Dzięki nim można wygodnie i bezpiecznie przewieźć cały niezbędny sprzęt sportowy.

Zasięg do 413 kilometrów i szybkie ładowanie

Astra Sports Tourer Electric z silnikiem elektrycznym o mocy 156 KM i akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 54 kWh może przejechać do 413 kilometrów na jednym ładowaniu. Ładowanie akumulatora do 80% na stacji szybkiego ładowania zajmuje tylko 30 minut.

Akcesoria do ładowania

Opel oferuje również szereg akcesoriów do ładowania, takich jak kabel do ładowania Mode 3 i uniwersalna ładowarka z czterema adapterami. Dzięki nim kierowcy Astry Sports Tourer Electric są doskonale przygotowani na każdą sytuację w podróży.

Dodatkowe akcesoria

W ofercie Opla dostępne są również inne praktyczne akcesoria do Astry Sports Tourer Electric, takie jak uchwyty na kubki, folie ochronne drzwi i osłony przeciwbłotne.

Podsumowując

Opel Astra Sports Tourer Electric to idealny samochód dla rodzin, które szukają komfortowego, praktycznego i ekologicznego auta na wakacje. Dzięki dużej ilości miejsca, praktycznym rozwiązaniom i szerokiej gamie akcesoriów podróż Astrą Sports Tourer Electric będzie przyjemna i bezstresowa.

Ofertę akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt