Nowy Peugeot PANORAMIC I-COCKPIT®

Opublikowano: 7 czerwca 2023

Nowy model PEUGEOT panoramic i-COCKPIT® jest innowacyjnym przejawem metamorfozy marki Peugeot, która konsekwentnie dąży do elektryfikacji swoich samochodów. Zastępuje on popularny model 3008 i wprowadza na rynek nowy, elektryczny SUV o sylwetce typu fastback.

Nowy PEUGEOT 3008

Wyróżnia się niezwykłą kreatywnością w zakresie projektowania, przyjemnością z jazdy oraz doskonałymi osiągami napędu elektrycznego. Jest to również pierwszy model wyposażony w nowy PEUGEOT panoramic i-COCKPIT®. Premiera nowego PEUGEOT 3008 odbędzie się we wrześniu, jednak już teraz marka PEUGEOT ujawnia wszystkie innowacje spektakularnego panoramicznego i-COCKPIT®, które będą ilustrować metamorfozę tego nowego modelu 3008. Najnowszy PEUGEOT 3008 otwiera przed marką nowe perspektywy i stanowi ważny krok w kierunku pełnej elektryfikacji jej gamy samochodów.

Najnowsza generacja PEUGEOT i-Cockpit® w przyszłym modelu PEUGEOT 3008 zapiera dech w piersiach dzięki swojemu niezwykłemu, zakrzywionemu panoramicznemu ekranowi o przekątnej 21", umieszczonemu na linii wzroku kierowcy. Oprócz tego, kierowcy będą mogli cieszyć się nową, kompaktową kierownicą oraz przełącznikami i-Toggles. PEUGEOT i-Cockpit®, który od 10 lat cieszył się sukcesem handlowym, stale ewoluuje, ale nigdy wcześniej nie przeszedł tak głębokiej przemiany, która przenosi go na zupełnie nowy poziom!

nowy-PEUGEOT-3008-PANORAMIC I-COCKPIT-salony-kanclerz-ruda-śląska-przyszowice.jpg

Wersja ALLURE oferuje imponujący, wyrafinowany panoramiczny ekran wysokiej rozdzielczości o przekątnej 21", umieszczony na linii wzroku kierowcy, który stanowi efektowny element wyposażenia kabiny.

Doskonałość to połączenie materiałów i wysoka jakość wykończenia, której jeszcze nie było, oraz nowe zintegrowane usługi.

PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia niesamowite emocje, dostarczając intuicyjnej przyjemności z jazdy, jednocześnie zapewniając pełne poczucie bezpieczeństwa. Jego lekki i elegancki design tworzy komfortową atmosferę wewnątrz kabiny.

Ambicją marki PEUGEOT jest stworzenie innowacyjnej koncepcji, która uczyni nowy PEUGEOT panoramic i-Cockpit® wyjątkową ofertą na rynku. Ma to na celu dostarczenie kierowcom i pasażerom jeszcze większej przyjemności z jazdy, wyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu wewnątrz kabiny!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PEUGEOT 3008

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt