NOWY PEUGEOT 408

Opublikowano: 25 maja 2023

nowy-PEUGEOT-408-salony-kanclerz-ruda-śląska.jpg

ALLURE: Ledwie wprowadzony na rynek, całkowicie nowy PEUGEOT 408 już zdobył nagrody.

DOSKONAŁOŚĆ: PEUGEOT 408 to najlepszy roadster roku do zastosowań profesjonalnych.

EMOCJE: 408 charakteryzuje się wyjątkowym designem, a także wysoką dynamiką.

DOSTĘPNY: Zamów już dziś w naszym Autoryzowanym Salonie Kanclerz!

Zupełnie nowy PEUGEOT 408 jest przykładem wyjątkowej kreatywności koncernu. Skupia się na unikalnej sylwetce fastbackach i wypełnia lukę między segmentami C i D oraz C-SUV. Zarówno w historii marki, jak i na obecnym rynku motoryzacyjnym, PEUGEOT 408 oznacza nowe trendy w modzie. Nowy model PEUGEOT zaskakuje, ponieważ jest samochodem innym niż wszystkie. Oprócz charakterystycznego wyglądu i jedynej w swoim rodzaju sylwetki, zapewnia szereg korzyści w zakresie elektryfikacji i zwiększania efektywności energetycznej. Samochód dostarcza również emocji, których źródłem są zaawansowane rozwiązania technologiczne, zwiększające przyjemność z jazdy i ułatwiające intuicyjne prowadzenie.

Zupełnie nowy Peugeot 408 jest już dostępny do zamówienia w naszym Salonie Kanclerz w Rudzie Śląskiej!

Magazyn Kilomètres Entreprises, medium referencyjne dla sprzętu motoryzacyjnego VSE, MŚP i SMI, właśnie ujawnił modele, które zdobyły trofea 2023. Nagrody te są przyznawane pojazdom najlepiej przystosowanym do użytku profesjonalnego w różnych kategoriach.

Nowy PEUGEOT 408 został zdecydowanym zwycięzcą w kategorii "Samochód biznesowy", pokonując sześciu innych konkurentów. Trofeum zostało przyznane przez jury złożone z dziennikarzy-ekspertów z redakcji Kilomètres Entreprise. Sędziowie oparli swoją decyzję na podstawowych kryteriach profesjonalnego użytkowania samochodów w firmach: komfort, bezpieczeństwo, przyjemność z jazdy, rzeczywiste zużycie paliwa, wyposażenie, koszty utrzymania, wartość rezydualna itp.

Średnie zużycie paliwa na poziomie 1,2 l/100 km

Oprócz innowacyjnej sylwetki fastback, która nadaje mu niespodziewanie dynamiczny wygląd, nowy PEUGEOT 408 ma wszystko, czego potrzeba, aby uwieść profesjonalistów. W szczególności jego niezwykła wydajność, którą PEUGEOT umieścił w centrum specyfikacji tego nowego modelu, zwracając szczególną uwagę na aerodynamikę, redukcję masy (od 1 396 kg) i konstrukcję silników, które pozwalają na wyjątkowo niskie zużycie paliwa.

nowy-PEUGEOT-408-salony-kanclerz-ruda-śląska-tanio.jpg

Gama silników napędzających PEUGEOT 408 obejmuje dwie wersje hybrydowe o mocy 180 i 225 KM. Zostały one zatwierdzone pod kątem średniego zużycia paliwa na poziomie zaledwie 1,2 l/100 km i emisji wynoszącej jedynie 28 g CO2/km (maksymalna wartość w cyklu mieszanym WLTP). Oba oferują również niezwykły zasięg w 100% bezemisyjnym trybie elektrycznym do 72 km w mieście (cykl miejski WLTP). Model 408 jest również dostępny w wersji benzynowej o mocy 130 KM. Wszystkie te silniki są połączone z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów EAT8, która jest szczególnie popularna wśród ciężkich kierowców. W 100% elektryczna wersja modelu 408 będzie oferowana w późniejszym terminie.

Przyjemność z jazdy, klucz do komfortu dla profesjonalistów

Przyjemność z jazdy, która jest symbolem PEUGEOT, jest w genach nowego PEUGEOT 408 bardziej niż kiedykolwiek, z wzorowym trzymaniem się drogi, najwyższym komfortem jazdy i doskonałą zwrotnością w mieście, możliwą dzięki promieniowi skrętu między krawężnikami wynoszącemu 11,18 m. Kompaktowa kierownica, będąca elementem PEUGEOT i-Cockpit®, dziesięciokrotnie zwiększa przyjemność z jazdy, oferując wyjątkową zwinność i precyzję ruchów.

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ!

Ta przyjemność z jazdy jest oczywiście kluczowym elementem komfortu dla profesjonalistów. Jest ona dodatkowo wzmocniona przez kompleksowy zestaw systemów wspomagania kierowcy najnowszej generacji, z których część pochodzi z wyższych segmentów, zasilanych informacjami zbieranymi przez 6 kamer i 9 radarów. Aby pasażerowie byli zawsze dostępni, system informacyjno-rozrywkowy umożliwia bezprzewodowe i jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów z funkcją odbicia lustrzanego na centralnym 10-calowym ekranie.

Wyjątkowo przyjazny PEUGEOT 408

Wreszcie, wyjątkowa przestronność nowego PEUGEOT 408 jest głównym atutem w zastosowaniach profesjonalnych. Umożliwia przewożenie pasażerów w najlepszych możliwych warunkach, z obszernymi tylnymi siedzeniami dzięki długiemu rozstawowi osi (2,787 m) i wyposażeniem, z bardzo przestronnym bagażnikiem o pojemności od 536 do 1611 litrów. Aby ułatwić załadunek, tylna klapa 408 jest napędzana silnikiem, z automatycznym sterowaniem nożnym.

nowy-PEUGEOT-408-salon-kanclerz-ruda-śląska-promocja.jpg

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt