Nowy Opel Corsa: więcej bezpieczeństwa i komfortu dzięki zaawansowanym technologiom

Opublikowano: 11 października 2023

Nowy Opel Corsa oferuje szereg zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i oświetlenia, które zapewniają większy poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Reflektory matrycowe Intelli-Lux LED® z 14 elementami LED zapewniają doskonałą widoczność w nocy, bez oślepiania innych użytkowników drogi.

Reflektory matrycowe automatycznie dostosowują zasięg i rozkład wiązki światła do ruchu drogowego i otoczenia. Dzięki temu kierowca może cieszyć się optymalną widocznością w nocy, nawet w trudnych warunkach.

Systemy wspomagania kierowcy, takie jak utrzymanie pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu i tempomat adaptacyjny, ułatwiają i usprawniają jazdę.

System utrzymania pasa ruchu pomaga kierowcy utrzymać samochód na środku pasa ruchu, nawet przy dużych prędkościach. System ostrzegania o martwym polu ostrzega kierowcę o obecności pojazdów w martwych polach. Tempomat adaptacyjny automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu, zapewniając płynną i bezpieczną jazdę.

Dzięki tym zaawansowanym technologiom nowy Opel Corsa to samochód, który zapewnia większy poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt