Już jest - NOWY Opel Corsa!

Opublikowano: 16 sierpnia 2023

nowy-opel-corsa-dostępny-w-rudzie-śląskiej-i-w-przyszowicach.jpg

Podczas zbliżających się targów IAA Mobility w Monachium (5-10 września 2023), znanych jako jedno z największych na świecie wydarzeń poświęconych mobilności, zobaczymy debiut nowego Opel Corsa Electric. Polski rynek już ma informacje o cenach tego modelu, co pozwoli polskim klientom składać zamówienia jeszcze przed oficjalną światową premierą. Ceny nowej Opel Corsy zaczynają się od 77 200 zł (sugerowana cena detaliczna z VAT w Polsce). Dla przedsiębiorców, abonament SIMPLYDRIVE oferuje Corsę w wersji spalinowej już od 650 zł netto miesięcznie. W gamie silników benzynowych znajdziemy jednostki o mocy 55 kW/75 KM z 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz 74 kW/100 KM z 6-biegową manualną lub 8-biegową automatyczną. Natomiast Opel Corsa Electric z nowym silnikiem elektrycznym o mocy 115 kW/156 KM, w wersji bogato wyposażonej GS, jest dostępna dla przedsiębiorców już od 1 480 zł netto miesięcznie.

Nowy design Corsy z Opel Vizor: Odważny, Czysty, Emocjonujący

Nowa Corsa oczarowuje nowatorskim wyglądem, idealnymi proporcjami i niemiecką dbałością o detale. Charakterystyczny Opel Vizor, oryginalny przedni panel pojazdu, który zdobi wszystkie nowe modele Opla, staje się niezwykłym elementem przyciągającym wzrok. Czarna belka między reflektorami tworzy płynne połączenie z osłoną chłodnicy, reflektorami LED i centralnie umieszczonym emblematem błyskawicy Opel Blitz. Logo marki, z przodu i z tyłu, dostępne jest w kolorze czarnym lub matowym, satynowym srebrze, w zależności od wariantu wyposażenia. Wysunięte "wloty powietrza" na przednim zderzaku dodatkowo podkreślają charakter auta i nadają Corsie wyjątkowy wygląd. Tylna część nadwozia również przyciąga uwagę: nazwa Corsa umieszczona jest teraz centralnie na pokrywie bagażnika. Dodatkowo, Corsa zyskuje nowy poziom blasku dzięki lakierowi Grafik Grey, debiutującemu właśnie w tym modelu. Dostępna jest również opcja wyboru czarnego koloru dachu, w zależności od wariantu wyposażenia.

ZAMÓW NOWĄ CORSĘ W NASZYM WIRTUALNYM SALONIE!

nowy-opel-corsa-electric-w-rudzie-śląskiej.jpg

Wszystko w jednym: Bogate wyposażenie nowej Corsy i Corsy Electric

Nowa Corsa oferuje zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, które sprawiają, że jazda i parkowanie są bardziej komfortowe. W wyposażeniu znajduje się nowoczesna kamera panoramiczna do cofania o wysokiej rozdzielczości, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości, system Flank Guard wspierający parkowanie i manewrowanie, oraz funkcje takie jak system ostrzegania o kolizji z automatycznym hamowaniem awaryjnym i system wykrywania pieszych. Oślepiające reflektory matrycowe Intelli-Lux LED®, wprowadzone przez Corsę w 2019 roku jako pierwsze w segmencie małych samochodów, zostały jeszcze bardziej precyzyjne - składają się teraz z 14 elementów LED. Nowa Corsa oferuje opcjonalny pełni cyfrowy kokpit oparty na platformie Snapdragon Cockpit od Qualcomm Technologies1, wyposażony w intuicyjny system multimedialny i 10-calowy kolorowy ekran dotykowy.

System nawigacji zapewnia usługi online, rozpoznawanie poleceń głosowych "Hey Opel" oraz bezprzewodowe aktualizacje (over-the-air). Po raz pierwszy smartfony kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto można połączyć i naładować bezprzewodowo za pomocą systemu multimedialnego samochodu. Corsa Electric dostępna na polskim rynku z silnikiem o mocy 115 kW/156 KM oraz zasięgiem do 402 km według cyklu WLTP2. Corsa Electric oferuje nie tylko wysoką wydajność, ale także przyjemność z jazdy dzięki napędowi elektrycznemu i momentowi obrotowemu wynoszącemu 260 Nm. Innowacją są również inne rodzaje napędu. Corsa staje się pierwszym modelem Opla dostępnym jako hybryda z układem 48-woltowym. Silniki o mocy 74 kW/100 KM oraz 100 kW/136 KM zostaną wyposażone w nową automatyczną dwusprzęgłową skrzynię biegów. Nowa Corsa oferuje więc szeroki wybór napędów, od silników spalinowych, przez hybrydy, aż po w pełni elektryczne opcje, tworząc niezrównane możliwości wyboru w tej klasie samochodów.

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ!

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

[1] Produkty marki Snapdragon są produktami firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporate.

[2] Zasięg określony zgodnie z metodologią badania procedury WLTP (R (WE) nr 715/2007, R (UE) nr 2017/1151). Rzeczywisty zakres może się różnić w warunkach codziennej eksploatacji i zależy od różnych czynników, w szczególności od indywidualnego stylu jazdy, charakterystyki trasy, temperatury zewnętrznej, stosowania ogrzewania i klimatyzacji oraz wstępnego nagrzewania. Samochód jeszcze niedostępny.

[3] Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 78 500 zł (z lakierem płatnym), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 650 zł. Szczegóły znajdą się u Autoryzowanego Dealera marki Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

[4] Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 176 000 zł (z lakierem płatnym), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 18,9%, miesięczna rata leasingowa netto: 1480 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 PLN. Szczegóły znajdują się u Autoryzowanego Dealera marki Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt