Części do Opla, Peugeota i Citroëna!

Opublikowano: 7 lipca 2023

Bez względu na to, czy prowadzisz serwis samochodowy, blacharnię czy prowadzisz lakiernię, nasza oferta stworzona jest specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do współpracy z Salonami Kanclerz - Twoim niezawodnym partnerem w hurtowej sprzedaży części samochodowych dla marek Opel, Peugeot i Citroën. Jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby dotyczące samochodów osobowych i dostawczych.

Skontaktuj się z nami!

Magazyn w Przyszowicach
ul. Gliwicka 9
Tel.: +48 668 845 792
E-mail: czescigliwice@kanclerz.com.pl

Magazyn w Rudzie Śląskiej
ul. Obrońców Westerplatte 26
Tel.: +48 606 522 011
E-mail: magazyn@kanclerz.com.pl

Sprzedaż hurtowa w Rudzie Śląskiej
ul. Obrońców Westerplatte 26
Tel.: +48 668 845 794
E-mail: kho@kanclerz.com.pl

Tel.: +48 32 301 99 99

Części do samochodów dostawczych i osobowych Opla, Peugeota i Citroëna - to nasza specjalność! Nasz magazyn oferuje szeroki wybór oryginalnych części, które spełniają najwyższe standardy jakości. Możesz być pewien, że każdy zakupiony u nas produkt będzie perfekcyjnie pasować do Twojego pojazdu, gwarantując jego niezawodność i bezpieczeństwo na drodze.

Jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest zapewnienie Ci terminowych dostaw. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby zamówione części dotarły na czas, abyś mógł szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę lub serwis. Dlatego dbamy o efektywną logistykę i ścisłą kontrolę jakości, aby zapewnić Ci niezawodne dostawy, bez opóźnień.

Nasza obsługa klienta jest profesjonalna i dedykowana. Zespół doświadczonych specjalistów służy Ci pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Doradzimy Ci w wyborze odpowiednich części, udzielimy fachowych porad technicznych i postaramy się sprostać Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Współpraca z Salonem Kanclerz to gwarancja:

  • jakości,
  • terminowości,
  • profesjonalizmu.

Jesteśmy tu, aby ułatwić Ci pracę i zapewnić Ci najlepsze rozwiązania w zakresie części samochodowych. Wybierz nas jako swojego partnera i przekonaj się, dlaczego nasi klienci polecają nas dalej. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij korzystać z naszych usług!

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt