30 lat Opla Corsy B

Opublikowano: 1 sierpnia 2023

opel-corsa-dostępny-natychmiast-kup-w-promocji-w-salonach-kanclerz

Opel Corsa, dumny produkt Rüsselsheim, to przepis na sukces, który nieustannie przyciąga entuzjastów motoryzacji. Od debiutu w 1982 roku, liczba wyprodukowanych egzemplarzy przekroczyła 14,5 miliona, co stanowi niekwestionowany dowód na popularność tego modelu. Najlepiej sprzedający się w 2021 roku w Wielkiej Brytanii i najchętniej wybierane małe auto w Niemczech przez ostatnie dwa lata - Opel Corsa stale zdobywa nowe laury!

Z Rüsselsheim na rynek trafia teraz nowa Corsa!

Bardziej nowoczesna, cyfrowa i zróżnicowana niż kiedykolwiek wcześniej! Po raz pierwszy w historii, dostępny jest również jako Corsa Electric, oferujący dwa poziomy mocy napędu elektrycznego. Dodatkowo, ulepszono adaptacyjne reflektory matrycowe Intelli-Lux LED®, które Corsa z sukcesem wprowadziła do segmentu małych samochodów już w 2019 roku.

Sekret wielkiego sukcesu tego najmniejszego członka rodziny Opla, tkwi w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, zwykle dostępnych tylko w samochodach z wyższych segmentów, do rąk nabywców małych samochodów. Oczywiście, kluczową rolę odgrywa tu również przystępność cenowa. Wszystko to sprawia, że Opel Corsa z Rüsselsheim jest i pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku.

Opel ekologicznie

W 1990 roku, Opel pioniersko wprowadził recykling tworzyw sztucznych do produkcji części samochodowych, stając się tym samym liderem w tej dziedzinie. Przy projektowaniu Corsy B, już na samym początku brano pod uwagę przyszły recykling pojazdów po zakończeniu ich żywotności. Zastosowanie niewymieszanych kompozytów z tworzyw sztucznych i konstrukcję ułatwiającą demontaż poszczególnych elementów, umożliwiło efektywne i przyjazne dla środowiska utylizowanie pojazdu.

Rozpoczynając produkcję w zakładzie w Eisenach 30 lat temu, Opel wprowadził Corsę, która była wytwarzana w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i efektywnych pod względem zarządzania zasobami zakładów motoryzacyjnych w Europie. Tym samym, Rüsselsheim, dom Opel, z dumą kontynuuje te proekologiczne tradycje, dostarczając jedne z najbardziej efektywnych i innowacyjnych samochodów na rynku.

opel-corsa-nowy-od-ręki-w-salonach-kanclerz-ruda-śląska-przyszowice.jpg

 

Tagi

Jazda testowa Wizyta w serwisie Newsletter Kontakt