Serwis Door To Door

Serwis Opel door to door

Door To Door. Napraw samochód bez wychodzenia z pracy lub domu.

Dzięki usłudze serwisu Kanclerz DOOR TO DOOR nie musisz już tracić czasu na dojazd do serwisu oraz oczekiwanie na wykonanie usługi. Skorzystaj z naszej pomocy serwisowej bez wychodzenia z domu lub pracy. Nasz doradca serwisowy odbierze samochód z ustalonego miejsca, a po wykonanej usłudze - zwróci go dokładnie tam gdzie będziesz chciał.

Na czym polega usługa DOOR TO DOOR?

Teraz możesz naprawić swój samochód bez wychodzenia z domu lub pracy. My odbieramy samochód od Ciebie i odstawiamy z powrotem pod Twój dom/firmę po zakończeniu naprawy. Usługa Door to door pozwala zaoszczędzić czas, który musielibyście poświęcić na samodzielny dojazd do autoryzowanego serwisu Opla, Peugeota, Citroena i oczekiwanie na wykonanie naprawy.

Odbierzemy Twój samochód z pracy lub domu, a następnie przeprowadzimy niezbędne naprawy i oddamy go w ustalone wcześniej miejsce.

To banalnie proste. Usługa DOOR TO DOOR w salonach Kanclerz krok po kroku:

  1. Umów się na usługę pod numerem telefonu 32 301 99 99 lub wypełnij formularz kontaktowy, aby ustalić wszystkie szczegóły.
  2. Odbierzemy Twój samochód z wcześniej ustalonego miejsca. Niezbędne będzie podpisanie protkołu przekazania samochodu oraz podstawowych danych kontaktowych.
  3. Dostarczamy samochód do serwisu i wykonujemy ustalone usługi.
  4. Po zakończeniu napraw nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby ustalić miejsce odbioru oraz formę płatności (jest możliwość płatności kartą).
  5. Doradca serwisowy odwozi auto w ustalone wcześniej miejsce. Klient opłaca fakturę gotówką lub przy pomocy karty, zgodnie z ustaloną wcześniej formą płatności.

Jaki jest koszt usługi DOOR TO DOOR?

Usługa DOOR TO DOOR  w serwisie Kanclerz jest bezpłatna:

  • do 20 km w odległości od salonu w Rudzie Śląskiej
  • do 20 km w odległości od salonu w Przyszowicach
  • większe odległości ustalane są indywidualne z klientem

Zapytaj o usługę DOOR TO DOOR

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane

Zamów usługę DOOR TO DOOR już teraz i wykorzystaj zaoszczędzony czas jak tylko chcesz!

Mechanik

Zarezerwuj wizytę
w serwisie

Umów teraz