Przedłużona gwarancja Opel FlexCare

Opel Flexcare jest to kompleksowy program dodatkowej ochrony pogwarancyjnej kierowcy i samochodu, którą można nabyć u dealera Opla. Usługa rozpoczyna się po ukończeniu dwuletniej gwarancji producenta. Usługa Opel Flexcare oferowana jest odpłatnie, można ją wykupić na kolejny rok, dwa albo trzy lata. Co ważne – jest ona wystawiana na samochód, co oznacza, że w momencie sprzedaży nabywający otrzymuje również ochronę pogwarancyjną.

FlexCare można nabyć w trzech wariantach:

  1. Ochrona pogwarancyjna z assistance, który obejmuje ochronę pogwarancyjną w wybranym zakresie czasowym wraz z wydłużeniem usług assistance oferowanym przez producenta w ramach gwarancji na czas trwania ochrony.
  2. Ochrona pogwarancyjna z obsługą okresową obejmuje dodatkowo przeglądy okresowe realizowane zgodnie z harmonogramem serwisowym.
  3. Ochrona pogwarancyjna z elementami eksploatacyjnymi zawiera pełną obsługę serwisową wraz z wymianą elementów eksploatacyjnych określonych w certyfikacje FlexCare.

Dla kogo Ochrona pogwarancyjna FlexCare?

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy flotowym, Opel FlexCare pomoże Ci w utrzymaniu Twojego Opla w najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób. Program Opel FlexCare i jego elementy dostępne są do pojazdów kupionych u Autoryzowanych Dealerów Opel przez klientów detalicznych, B2B oraz flotowych. Z programu wyłączone są taksówki, pojazdy przeznaczone do zarobkowego przewozu osób, nauki jazdy, służb publicznych.

FlexCare w wariancie standardowym może nabyć pierwszy właściciel pojazdu w okresie 24 miesięcznego obowiązywania gwarancji sprzedawcy lub też drugi właściciel pod warunkiem, że kupuje samochód po demonstracyjny dealera. FlexCare poszerzony o obsługę serwisową można nabyć przed pierwszym przeglądem okresowym, nie później niż w ciągu 12 miesięcy.

Dlaczego warto skorzystać z ochrony Opel Flexcare?

Opel FlexCare to świetnie rozwiązanie, które zapewni Ci spokoju ducha. Opel FlexCare obejmuje pełen zakres usług niezbędnych w razie awarii pojazdu. Usługa oferowana jest jako pakiety idealnie dopasowane do Twoich wymagań i Twojego pojazdu. I to po bardzo atrakcyjnej cenie. W zakres pakietów programu wchodzą takie czynności jak:

  • pomoc drogowa opel Assistance, 
  • Ochrona pogwarancyjna, 
  • obsługa okresowa

Bez względu na to, który pakiet Opel FlexCare wybierzesz, ich ceny są zaskakująco korzystne. W salonach Kanclerz pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach Opla i stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Cokolwiek robimy, zawsze jest to wykonywane przez osoby przeszkolone technicznie, co gwarantuje najwyższą jakość.

Podejmij decyzję już dziś i nie martw się nieprzewidzianymi kosztami w przyszłości. Teraz umowę możesz również zawrzeć online. Sprawdź nasze pakiety Flexcare i wybierz poziom ochrony najlepszy dla Twojego Opla

Zapytaj o gwarancję FlexCare

Wymagane
Wymagane
Wymagane

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.