Ubezpieczenia samochodu Ruda Śląska

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy zarejestrowany samochód musi być ubezpieczony. Bez ważnego ubezpieczenia OC pojazd silnikowy nie może poruszać się po drogach. Z opłacenia polisy mogą być zwolnieni wyłącznie właściciele nieużywanych aut, które zostały wyrejestrowane w wyniku kradzieży lub złomowania, albo są uznane jako zabytek. Właścicielom pojazdów z Rudy Śląskiej, oferujemy możliwość wykupienia pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla samochodów nowych oraz używanych wszystkich marek. Nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszego dla Państwa pakietu ubezpieczeń OC/AC/NW w następujących towarzystwach ubezpieczeniowych:

Ubezpieczenie samochodu OC Ruda Śląska

Ubezpieczenie OC

Bezwzględną podstawą ubezpieczenia samochodu jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wszyscy właściciele samochodów zobowiązani są do wykupienia ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych pokrywa koszty następcze wszystkich szkód wyrządzonych innym użytkownikom dróg w wyniku spowodowanego wypadku drogowego. Obejmuje to obrażenia ciała, uszkodzenia mienia i straty finansowe. Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych ma zatem ogromne znaczenie. Gwarantuje, że osoby poszkodowane w wypadku mają prawo do odszkodowania. Ubezpieczenie OC jest warunkiem koniecznym do uzyskania homologacji pojazdu.

UMÓW SIĘ NA WYKUP UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenia AC Ruda Śląśka

Ubezpieczenie AC

W przeciwieństwie do OC, AC jest dobrowolnym ubezpieczeniem uzupełniającym. Obejmuje uszkodzenia własnego pojazdu. Rozróżnia się pełne i częściowe formy ubezpieczenia. Częściowe Autocasco obejmuje uszkodzenia samochodu spowodowane wpływami zewnętrznymi. Pełne ubezpieczenie obejmuje dodatkowo uszkodzenia samochodu z własnej winy. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i Autocasco warto zawrzeć w salonach Kanclerz. Klienci z Rudy Śląskiej mogą często skorzystać z atrakcyjnych zniżek na pakiety łączone.

UMÓW SIĘ NA WYKUP UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie samochodu Ruda Śląska

Ubezpieczenie NNW 

NNW to dobrowolne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków związanych z ruchem pojazdów, zarówno w trasie, jak i podczas wsiadania i wysiadania, postoju czy zatrzymywania auta. Ubezpieczenie obejmuje kierowcę (także sprawcy wypadku) i pasażerów. Celem tego ubezpieczenia jest wsparcie finansowe w przypadku doznania  trwałego uszczerbku na zdrowiu albo w razie śmierci w wypadku drogowym 
Wysokość odszkodowania określona jest kwotowo, w zależności od poniesionego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku śmierci, rodziny poszkodowanych mogą otrzymać środki finansowe niezbędne do życia.
 

UMÓW SIĘ NA WYKUP UBEZPIECZENIA

Od czego zależy wysokość składki?

Wysokość składki na ubezpieczenie samochodu zależy od wielu czynników. Poza wiekiem kierowcy czasem posiadania prawa jazdy oraz historii ubezpieczeniowej, w kalkulacji uwzględniane są również: miejsce zamieszkania, zawód, model samochodu czy pojemność silnika. Wszystkie te parametry mają znaczenie. Potrzebujesz większej ilości informacji na temat ubezpieczenia samochodu w Rudzie Śląskiej? Skontaktuj się z naszymi doradcami z salonów Kanclerz

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie w Salonach Kanclerz?

  1. Posiadamy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dostępne tylko w ASO.
  2. Nasi klienci mogą liczyć na brak dopłat do wybranych opcji ubezpieczenia np. stała wartość pojazdu czy Assistance.
  3. Ubezpieczamy wszystkie modele samochodów - również te sprowadzane z zagranicy.
  4. Posiadamy ubezpieczenia "All risk", czyli od wszystkich zdarzeń.
  5. W naszych salonach istnieje możliwość wyliczenia składki telefonicznie lub online.
  6. Posiadamy Blacharnię-Lakiernię, która całodobowo i kompleksowo zajmuje się usuwaniem szkód.
  7. Za wykupione ubezpieczenie otrzymują Państwo 400 punktów w naszej aplikacji lojalnościowej, które następnie można wybrać na atrakcyjne nagrody.

Poszukujesz najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu w Rudzie Śląskiej. Nie przepłacaj za obowiązkowe ubezpieczenie swojego pojazdu i skorzystaj z oferty salonów Kanclerz!  Z nami ubezpieczysz swoje auto w jednym z renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Przygotujemy dla Ciebie zestawienie najbardziej atrakcyjnych ofert, byś mógł skorzystać z najkorzystniejszej cenowo oferty.  Z naszych usług  korzystają klienci z Rudy Śląskiej i całego Śląska. Dogodna lokalizacja salonów w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach koło Gliwic sprawia, że można do nas szybko dojechać niemal z każdego śląskiego miasta. 

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jaki jest zakres holowania pojazdu?
2. Na jaką sumę jest ubezpieczony mój samochód?
3. Jak zabezpieczyć się, aby nie utracić zniżek po szkodzie?