Salon i serwis Opel Peugeot Citroen Sośnicowice

Szukasz sprawdzonego salonu samochodowego w Sośnicowicach? Firma Kanclerz Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Opel i Peugeot oraz serwisu Citroen. Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży pojazdów, ale również podczas serwisu gwarancyjnego  i pogwarancyjnego. Oferujemy sporo usług, które pozwolą cieszyć się nowym pojazdem.

Salon Opla Świętochłowice

Oferta salonu Opla i Peugeota

salonie Opla i Peugeota podczas zakupu auta można skorzystać z wielu usług finansowych: kredyt, leasing czy wynajęcie samochodu. Cenimy czas każdego klienta, dlatego w salonie Opla i Peugeota można załatwić wszystkie formalności na miejscu. Dzięki atrakcyjnym pakietom ubezpieczeń, jakie oferuje Autoryzowany Serwis Opla, Peugeota i Citroena, każdy nabywca może skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych taki jak AC, OC NW.

Firma Autoryzowane Salony i Serwisy Kanclerz umożliwia również pozostawienie używanego samochodu w komisie, i kupienia nowego samochodu marki Opel i Peugeot w rozliczeniu. Dodatkowo autoryzowany dealer Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej prowadzi sprzedaż akcesoryjnego wyposażenia takich marek jak Opel, Peugeot i Citroen, blacharnię, lakiernię oraz Stację Kontroli Pojazdów. Lokalizacje naszego salonu Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach (tylko Opel) koło Gliwic zapewnia dogodny dojazd z Bytomia, Pyskowic, Kędzierzyna-Koźle czy Strzelec Opolskich oraz z największych miast regionu.

Serwis Opla, Peugeota i Citroena dla klientów z Sośnicowic

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Autoryzowanym Serwisie Opel, Peugeot i Citroen. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdego konsumenta, a dogodna lokalizacja umożliwia szybki i wygodny dojazd z Bytomia do naszego serwisu. Wybierz autoryzowany serwis, w którym Twój samochód będzie serwisowany zgodnie z normami i harmonogramem określonym przez producenta. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najwyższej jakości usług.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Zalety autoryzowanego serwisu Opla, Peugeota i Citroena w Salonach Kanclerz

  • Korzystając z usług serwisu Opla, Peugeota i Citroena (w Rudzie Śląskiej), otrzymujesz gwarancję na naprawę i części.
  • Wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone podzespoły pochodzące od rekomendowanych przez Opla, Peugeota i Citroena producentów.
  • Usługa realizowana jest przez zespół wyspecjalizowanych mechaników,
  • Serwis prowadzi staranną dokumentację napraw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SALONIE OPLA

Samochody dostępne u dealera Opla i Peugeota Świętochłowice

Najnowsze modele już w ofercie

Autoryzowany dealer marek Opel i Peugeot oferuje w sprzedaży modele z bogatym wyposażeniem dostępne od ręki. Oprócz podstawowych modeli w atrakcyjnej cenie wymagający klient znajdzie również pojazdy w wersji Ultimate oraz GS Line. W salonie ASO Opla i Peugeota znaleźć można również samochody z silnikami spalinowymi, wysokoprężnymi, ale również z silnikami elektrycznymi.

ZOBACZ OFERTĘ SAMOCHODÓW OPEL i PEUGEOT

Diagnostyka w ASO Opla, Peugeota i Citroena Świętochłowice

Serwis i diagnostyka w serwisie Opel, Peugeot i Citroen

Salony ASO Kanclerz proponują usługę diagnostyczną używanego pojazdu. Przed zakupem samochodu należy przyjechać na stację autoryzowanego serwisu, aby sprawdzić samochód przed zakupem. Dlaczego warto odwiedzić ASO Opla, Peugeota i Citroena? Dzięki dostępowi do pełnej historii serwisowej wykwalifikowana obsługa nie tylko potwierdzi autentyczność przebiegu, ale również zadba o poprawne sprawdzenie auta pod względem bezpieczeństwa.

Autoryzowany Serwis Obsługi oferuje szybką i fachową pomoc podczas awarii samochodu. W salonie nie tylko można zrobić przegląd techniczny pojazdu, ale również otrzymać profesjonalną opinię całego auta. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym mechanicy szybko znajdą i naprawią wszelkie usterki. Do salonu dealera Opla, Peugeota i Citroena zapraszamy właścicieli pojazdów wszystkich marek.

DIAGNOSTYKA AUTA W SERWISACH KANCLERZ

Blacharnia i lakiernia w Salonach Opla - Świętochłowice

Blacharnia- Lakiernia

ASO Opel, Peugeot i Citroen świadczy usługi w zakresie blacharsko- lakierniczym. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom oraz lakiernikom każdy element zostanie naprawiony z należytą starannością. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu, dzięki czemu serwis ma gwarancję jakości wykonanych prac.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

części samochodowe w ASO Opla, Peugeota i Citroena Świętochłowice

Części samochodowe do Opla, Peugeota i Citroena

Dealer Opla i Peugeota prowadzi zarówno autoryzowany salon jak i serwis w Gliwicach i Rudzie Śląskiej, ale również umożliwia sprzedaż internetową. W ofercie znajdują się części zapasowe, zamienniki oraz akcesoria do każdego modelu Opla, Peugeota i Citroena. Jeśli pojawi się problem z doborem odpowiedniego elementu do auta, to wykwalifikowana obsługa pomoże w dopasowaniu odpowiedniego elementu. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Field is required
Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Enter your VIN
Wprowadź poprawną datę
Field is required
Pole Wiadomość jest wymagane