Finansowanie opel na zakup nowego samochodu

Jak sfinansować zakup nowego samochodu Opel?

Firma Opel Kanclerz zajmuje się finansowaniem dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Skorzystaj z atrakcyjnych form finansowania, które każdorazowo są indywidualnie ustalane z klientem. Zapytaj o szczegółową ofertę doradcę na dziale sprzedaży samochodów nowych. Wspólnie dopasujemy idealne rozwiązanie.

Aktualna oferta finansowania:

Finansowanie dla klientów biznesowych

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, możesz skorzystać z naszego atrakcyjnego finansowania Opel Finance. Salony Kanclerz zajmują się obsługą firm, które są zainteresowane zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, a w wyborze najlepszego rozwiązania pomogą Ci nasi doradcy ds. sprzedaży.

Finansowanie dla klientów indywidualnych

Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi lekkimi formami finansowania. Wraz z doradcom ds. sprzedaży samochodów nowych dobierzecie najbardziej odpowiednią ofertę, która sprawi, że zakup nowego auta będzie jeszcze przyjemniejszy.

Kredyt na nowy samochód

Aktualnie niewielu klientów decyduje się na zakup nowego samochodu w 100% za gotówkę. Właśnie dlatego Autoryzowany Serwis Opel Kanclerz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotowując dedykowane i indywidualnie dopasowane oferty finansowania na zakup nowego samochodu. Nasi specjaliści profesjonalnie doradzą, aby wspólnie wybrać najbardziej korzystną formę zakupu.

Finansowanie Salony Opel Kanclerz

Wszystkie formalności związane z przygotowaniem oferty oraz finansowaniem załatwisz na miejscu w jednym z naszych Autoryzowanych Salonów Opla w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Dodatkowo w cenę finansowania, możesz dodać wybrane przez siebie dodatkowe wyposażenie. Wszystkie szczegóły, takie jak: rodzaj i okres kredytowania czy rata miesięczna są ustalane indywidualnie oraz dostosowywane do twoich wymagań.