Promocje serwisowe Opel

Programy Serwisowe w Salonach Kanclerz

Serwis i przegląd pojazdu to czynności, które należy wykonywać regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta. Ich celem jest minimalizacja zużycia pojazdu, wydłużenie trwałości podzespołów i zachowanie prawa do gwarancji. W Autoryzowanym Serwisie Opla nasi przeszkoleni pracownicy wykonują czynności serwisowe zgodnie z zaleceniami producenta, wykorzystując przy tym oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne Opla.

Skorzystaj z promocji serwisowych

Salony Kanclerz posiadają specjalne programy i promocje serwisowe, które pozwolą zadbać o dobry stan Twojego samochodu bez ponoszenia wysokich kosztów. Klienci Salonów Kanclerz mają możliwość skorzystania z promocji serwisowych na usługi serwisu układu klimatyzacji czy przeglądu okresowego pojazdu.

Zadbaj o swojego Opla

Regularne przeglądy oraz profesjonalna konserwacja i pielęgnacja zapewniają, że Twój pojazd zachowa swoją wartość. Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i najwyższej jakości usług. Znamy technologię Twojego Opla na wylot i posiadamy aktualne plany przeglądów, które są dokładnie dopasowane do Twojego pojazdu.

Skorzystaj z promocji serwisowej Opel!

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Wybierając Pakiet programów serwisowych Opel, zyskujesz możliwość korzystniejszych kosztów serwisu i napraw. Doskonałe wyposażenie naszego serwisu oraz fachowa wiedza naszego zespołu pozwalają nam wykonywać wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą liczyć także na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w zakresie szkód.

Zapoznaj się z naszą ofertą promocyjną na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.