Akcja Wiosna 2024

Autoryzowany Serwis Citroen

Wiosenna promocja serwisowa w Salonach Kanclerz

Serwisowa oferta Wiosna 2024 Citroena w Salonach Kanclerz zawiera produkty z oferty części oryginalnych, części zamiennych oraz fabrycznie renegowanych, jak i usługi, których zakup lub zlecenie w serwisie pozwoli naszym klientom na profesjonalne przygotowanie samochodów i ich bezpieczną eksploatację w sezonie letnim.

 

autoryzowany-serwis-citroen-promocje-ruda-slaska-przyszowice-gliwice.jpg

Wiosenny bilans auta za 129 zł

Bilans auta przed podrożą obejmuje operacje z zakresu:

 • układ hamulcowy
 • układ zawieszenia
 • układ oświetlenia
 • ogumienie
 • pióra wycieraczek
 • płyny eksploatacyjne
 • akumulator
 • gaśnica

Promocja dotyczy wyłącznie czynności określonych jako bilans auta przed podróżą, które nie zastępują przeglądu okresowego. Obejmuje wszystkie modele samochodów Citroen. Skierowana jest do klientów indywidualnych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

1564033-w4ep4tjt2v.jpg

Dezynfekcja układu klimatyzacji za 77 zł

Ciesz się powiewem świeżego powietrza. Oferta jest ważna do 21.06.2024. Promocja obejmuje wszystkie modele samochodów Citroen wyposażone w klimatyzację. Skierowana jest do klientów indywidualnych.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

autoryzowany-serwis-citroen-promocje-ruda-slaska-przyszowice-gliwice-opole-skp.jpg

Oleje silnikowe + filtry oleju

Rabat -10% na części oraz wymianę olejów silnikowych i filtrów wszystkich modeli samochodów Citroen. Oferta jest ważna do 21.06.2024 i skierowana jest do klientów indywidualnych.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

1567084-fxymul7pkc.jpg

Klocki i tarcze hamulcowe

Podróżuj na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Skorzystaj z rabatu -15% na części oraz wymianę klocków i tarcz hamulcowych we wszystkich samochodach marki Citroen. Oferta ważna jest do 21.06.2024 i dotyczy klientów indywidualnych.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

1567135-5068m9ftda.jpg

Pióra wycieraczek

Śmiej się z deszczu dzięki bezpłatnej usłudze wymiany i rabacie -15% na oryginalne pióra wycieraczek do wszystkich samochodów marki Citroen. Oferta jest ważna do 21.06.2024 i dotyczy klientów indywidualnych. O szczegóły dopytaj doradcę serwisowego.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

1546879-pcjlfd7goi.jpg

Akumulatory

Startuj szybko i bez problemów dzięki bezpłatnej wymianie i rabatowi -15% na akumulatory do wszystkich samochodów marki Citroen. Oferta ważna jest do 21.06.2024 i dotyczy klientów indywidualnych. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

autoryzowany-serwis-citroen-promocje-ruda-slaska-przyszowice-gliwice-opole-nowe-opony.jpg

Opony letnie

Zadbaj o przyczepność i odbierz 300 zł za zakup i montaż opon letnich EUROREPEAR Reliance. Oferta jest ważna do 21.06.2024 i dotyczy wszystkich samochodów marki Citroen. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

Dodatkowo serwis Kanclerz oferuje hotel dla opon i kół w wyjątkowych cenach.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

1566514-duh6nhnlc4.jpg

Części fabrycznie regenerowane

Podaruj nowe życie zużytym częściom zamiennym Sustainera i skorzystaj z -15% rabatu na części i wymianę we wszystkich modelach samochodów marki Citroen. Oferta jest ważna do 21.06.2024 i dotyczy klientów indywidualnych. O szczegóły dopytaj doradcę serwisowego.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

1594990-mwnx3a58sf.jpg

Akcesoria na wiosnę -15%

Oferta ważna do 21.06.2024 i dotyczy wszystkich modeli samochodów marki Citroen. Oferta dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

 • kufrowe bagażniki dachowe
 • wykładziny bagażnika
 • haki holownicze / wiązki
 • kołpaki kół
 • uchwyty do przewozu rowerów

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

autoryzowany-serwis-citroen-promocje-ruda-slaska-przyszowice-gliwice-opole.jpg

Badanie techniczne za 99 zł

Zdaj ten egzamin z pomocą najlepszych. Skorzystaj z promocji w serwisie Kanclerz i wykonaj badanie techniczne swojego samochodu marki Citroen za jedyne 99 zł. O zczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE