Flota samochodowa

Obsługa flotowa firmKOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW FLOTOWYCH JEST DLA NAS DUŻYM WYZWANIEM. POSIADAMY BOGATE DOŚWIADCZENIE W TEJ DZIEDZINIE I OFERUJEMY PAŃSTWU POMOC PRZY ZARZĄDZANIU FLOTĄ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH.

Zarządzanie flotą samochodową

Oferta obsługi floty samochodowej skierowana jest zarówno do dużych firm, jak również do małych lub średnich przedsiębiorców, dla których flota samochodowa jest podstawowym narzędziem pracy. W Salonach Kanclerz zapewniamy atrakcyjną ofertę i opiekę eksperta, który dopasuje propozycję do Twoich potrzeb biznesowych. Obsługa flotowa zawiera dodatkowe usługi, które oferują nowe rozwiązania dla Twojej Firmy. Dodatkowo staramy się usprawniać wszystkie operacje serwisowe, dzięki czemu możliwe będzie zminimalizowanie kosztów zarządzania flotą samochodową.

Samochody marki Opel uznawane są za jedne z najlepszych aut dla Firm, ponieważ zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich użytkowanie było komfortowe. W ofercie obsługi flotowej proponujemy wyłącznie te modele, które zapewniają wygodę użytkowania i komfort bezpiecznej jazdy. Priorytetem, jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

Obsługa floty samochodowej

Kompleksowa obsługa klientów flotowych jest dla nas dużym wyzwaniem. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i oferujemy Państwu pomoc przy zarządzaniu flotą samochodów służbowych.

W ramach programu współpracy z klientami korporacyjnymi proponujemy zestaw wyspecjalizowanych usług mających na celu usprawnienie obsługi floty samochodowej oraz maksymalnej redukcji kosztów z tym związanych.

W Dziale Obsługi Firm (DOF) kompetentni doradcy, we współpracy z pracownikami innych działów firmy, oferują klientom kompletny pakiet usług DOF dostępnych w naszej firmie.

W ramach programu DOF oferujemy:

 • Opiekuna floty
  Dedykowaną osobę, która będzie opiekowała się Państwa firmą.
 • Profesjonalne doradztwo
  Nasz opiekun będzie prowadził Państwa podczas zakupu samochodów nowych lub używanych. Na Państwa życzenie indywidualnie zaprezentuje wybrane modele z naszej oferty.
 • Obsługa "Door to door"
  Odbierzemy samochód we wskazanym miejscu i odstawimy je po dokonanej usłudze, po uprzednim uzgodnieniu terminy i zakresy usługi z Opiekunem Floty. Specjalnie dla Państwa uprościmy również porcedurę przekazania auta w przypadku samodzielnego podstawienia go do serwisu. Zorganizujemy również holowanie w przypadku unieruchomienia pojazdu po wcześniejszym uzgodniniu szczegółów z Opiekunem.
 • Samochód zastępczy
  Zapewnimy Państwa firmie samochód zastępczy na czas obsługi. Oferujemy również samochody zastępcze klasy Boss, dla prezesów i szefów firm.
 • Rabaty
  Rabaty na usługi oraz części użyte do naprawy.
Damian Gryń
Damian Gryń
Dyrektor sprzedaży flotowej

Kompleksowość pozostałych usług

 • dział ubezpieczeń (istnieje możliwość przedłużenia gwarancji fabrycznej nawet do 5 lat)
 • sklep oferujący bogatą ofertę części i akcesoriów,
 • Stacja Kontroli Pojazdów,
 • nowoczesna Blacharnio - Lakiernia,
 • myjnia automatyczna i ręczna (mycie jest standardem przy przeglądzie).

Wiele firm, które w sposób szczególny traktują zagadnienie optymalizacji kosztów związanych z obsługą floty nawiązuje współpracę z naszym punktem dealerskim.

Do grona tych firm serdecznie zapraszam, proponując jednocześnie owocną współpracę.