Blacharnia - Lakiernia Ruda Śląska

Codzienne użytkowanie samochodu powoduje, że auto narażone jest na mniej lub bardziej widoczne uszkodzenia w postaci zarysowań, lub deformacji. Wgniecenia blachy powstałe na skutek stłuczki samochodowej  to częste problemy właścicieli samochodów z Rudy Śląskiej. Uszkodzony pojazd powinien trafić do profesjonalnej blacharni i lakierni samochodowej Kanclerz, która zajmie się wszystkimi uszkodzeniami. Wiedza i umiejętności naszych pracowników oraz wykorzystanie najnowocześniejszych metod konserwacji blacharsko-lakierniczej pozwalają na przeprowadzenie renowacji zgodnie z zaleceniami producenta. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY

Blacharnia Lakiernia – Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych 
Ruda Śląska Wirek
ul. Obrońców Westerplatte 26
tel. 32 301 99 99

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 700 - 2000

Całodobowa pomoc drogowa

W razie kolizji/awarii dzwoń:

604 631 142
602 623 983

Blacharnia - Lakiernia Ruda Śląska

Naprawa, porysowanego i/lub uszkodzonego samochodu to zadanie dla profesjonalistów!

W serwisach Kanclerz naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy rzetelnie dokonują wszelkich napraw. Zespół regularnie szkolony w zakresie nowych technologii i sposobów postępowania z karoserią jest w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi blacharsko-lakiernicze:

  • Naprawa karoserii samochodowych
  • Wymiana uszkodzonych części samochodowych
  • Lakierowanie karoserii
  • Naprawa i wymiana szyb przednich
  • Naprawa Twoich reflektorów i przywrócenie przezroczystości optyki
Naprawy blacharskie w Rudzie Śląskiej

Naprawy blacharskie w Rudzie Śląskiej

Nasz zespół blacharzy i lakierników starannie dobiera produkty i metody naprawcze w celu zapewnienia wysokiej jakości usług. Niezależnie od tego, czy jest to drobna rysa, czy uszkodzenie blachy po gradobiciu lub w wyniku wypadku, nasi mechanicy naprawiają karoserię skutecznie i sprawnie, dzięki czemu Twój samochód będzie jak nowy. Nasza blacharnia i lakiernia wykonuje naprawy blacharskie dla samochodów Opel, Citroen, Peugeot, Chevrolet, a także dla wszystkich innych marek. Uszkodzone elementy nadwozia staramy się naprawiać. Wymianę części przeprowadzamy gdy mamy pewność, że zwiększy to bezpieczeństwo pojazdu lub obniży koszty naprawy.

 

Lakiernia Ruda Śląska

Lakierowanie pojazdu w serwisie Kanclerz

Aby uzyskać odpowiedni efekt w zakresie lakierowania pojazdów, nasz zespół lakierników dokładnie analizuje kolor i upewnia się, że używa dokładnie tego samego co producent. Dzięki temu zachowana jest intensywność i trwałość koloru natomiast ewentualna różnica kolorystyczna w stosunku do innych części jest ograniczona do minimum. Warto podkreślić, że dbamy o to, by odporność lakieru była taka sama jak w przypadku pozostałych elementów auta.

Umów się na naprawę

Projekt_bez_tytulu3.png

Profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze

Możesz liczyć na fachowość naszego zespołu, który zapewni wykonanie napraw blacharsko lakierniczych na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże uszkodzenia, możesz być pewien starannej i rzetelnej obsługi. W celu usuwania drobnych rys i nierówności stosujemy skuteczne i szybkie metody naprawcze. Jeśli jednak uszkodzenia okażą się zbyt duże, Twój samochód będzie musiał pozostać w naszym serwisie. Uszkodzenia zderzaków i przednich lub tylnych błotników są często trudne do wykrycia podczas pierwszej kontroli. Zwykle konieczne jest ich zdemontowanie, aby dokładnie określić rozmiar uszkodzenia. W oczekiwaniu na zakończenie naprawy udostępniamy samochody zastępcze  zastępczy, w tym pojazdy ciężarowe.

Chcąc zapewnić Ci pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług, nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzają pełną ocenę stanu karoserii Twojego uszkodzonego pojazdu i przedstawiamy wycenę usługi. Następnie przeprowadzamy naprawę i czynności niezbędne do utrzymania pojazdu w dobrym stanie wizualnym i technicznym.

1. Po co konserwować karoserię?