Lakiernia Zabrze

Wybór odpowiedniej lakierni samochodowej jest niezwykle ważny, jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu najbliższego oryginalnej powłoce lakierniczej. Pod opiekę specjalistów warto oddawać samochody nie tylko po większych stłuczkach czy wypadkach komunikacyjnych, ale i pojazdy mające sporo drobnych zarysowań i odprysków.  W przypadku uszkodzenia lakieru samochodu zachęcamy do skorzystania z usług lakierni samochodowej Kanclerz. Wiedza i umiejętności naszych pracowników oraz wykorzystanie najnowocześniejszych metod konserwacji lakieru pozwalają na przeprowadzenie naprawy zgodnie z zaleceniami producenta. Z naszej pomocy skorzystało już wielu klientów z Rudy Śląskiej i okolic.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY

Lakiernia w Rudzie Śląskiej

Lakierowanie samochodów wszystkich marek w Rudzie Śląskiej

Każda marka samochodów posiada zupełnie inną paletę barw, a niejednokrotnie również unikalny sposób nakładania lakieru. Nasza lakiernia wykonuje naprawy dla samochodów Opel, Citroen, Peugeot, Chevrolet, a także dla wszystkich innych marek. Każdy właściciel samochodu z Rudy Śląskiej powinien być pewny, że lakiernia, do której oddał swój pojazd, dysponuje odpowiednimi materiałami i wiedzą na temat konkretnej marki. 
 
Serwisy Kanclerz charakteryzują się uniwersalnym podejściem do samochodów, dlatego bez względu na markę pojazdu, jaki posiada klient, może on mieć pewność, że jego samochód otrzyma profesjonalną renowację powłok lakierniczych. Ogromną zaletą serwisów jest również oferowana usługa SMART, dzięki której możliwe jest częściowe lakierowanie, pozwalające zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zachować jak najwięcej oryginalnego lakieru.

UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ

Lakiernia Ruda Śląska

W jakich sytuacjach warto skorzystać z usługi?

Na karoserii każdego samochodu prędzej czy później pojawią się zarysowania lub wgniecenia. Nawet najlepiej chronione pojazdy nie unikną na trasie drobnych kamyczków, które podrywają się w powietrze i obijają samochód, tworząc odpryski na lakierze. Powierzchowne usterki powłoki lakierniczej mogą z czasem stać się źródłem rdzy, dlatego warto eliminować je już na początkowym etapie.
 
Usuwanie niewielkich zarysowań, odprysków czy też wgnieceń nie wymaga lakierowania całego pojazdu. Sporo poprawek można wykonać dzięki nieinwazyjnym zabiegom pozwalającym na wypełnienie bruzd i pokrycie elementu jednolitą warstwą lakieru. Wielu właścicieli pojazdów z Rudy Śląskiej decyduje się na skorzystanie z usług lakierniczych również po stłuczkach lub wypadkach, kiedy uszkodzeniu uległa większa część karoserii.

Umów się na naprawę

Jak wygląda usługa Lakiernictwa w serwisach Kanclerz - Ruda Śląska

Lakiernia w serwisie Kanclerz dysponuje nowoczesnymi komorami lakierniczymi, dzięki czemu klienci mają pewność, że usługa zostanie wykonana w odpowiednich warunkach. Serwis oferuje nie tylko usuwanie drobnych usterek lakierniczych przy pomocy metody SMART, ale i naprawę samochodów powypadkowych. Warto również pamiętać, że pod opiekę lakierni Kanclerz można oddać zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze do 3,5t.
 
Usuwanie niedoskonałości lakieru oraz wszelkie formalności z tym związane klienci mogą sfinalizować na miejscu, bez konieczności udziału osób trzecich oraz podwykonawców. Kompleksowa naprawa lakiernicza obejmuje pojazdy wszystkich marek, zgodnie z zaleceniami i normami stosowanymi przez ich producentów. Ogromną zaletą korzystania z usług serwisu Kanclerz jest możliwość wynajęcia samochodu zastępczego, który posłuży jako zamiennik serwisowanego pojazdu. Z usługi mogą skorzystać nie tylko właściciele samochodów osobowych, ale i dostawczych.

Sprawdź inne usługi: