Autoryzowany Serwis Opel

Sprawny Serwis, Sprawny Opel

Nasz serwis to doświadczona załoga mechaników, ale również nowoczesna aparatura diagnostyczna i doskonale wyposażony warsztat w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne. Zapoznaj się z naszą ofertą programów serwisowych Opel. Zostały one przygotowane w oparciu o doświadczenia naszych specjalistów oraz potrzeby naszych Klientów. Dzięki nim użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.

Umów wizytę w serwisie Zadzwoń

Promocja dla nowych klientów serwisu Opel

Tylko teraz instalując naszą aplikację po raz pierwszy możesz umówić się na dezynfekcję klimatyzacji za 1 zł w naszym serwisie w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Usługa wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Aby skorzystać z promocji nie trzeba umawiać się na inne usługi serwisone w serwisie Opel.

Promocja dotyczy wyłącznie samochodów marki Opel i Peugeot.

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ

Zapraszamy do naszych autoryzowanych serwiców Opel:

  • Ruda Śląska ul. Obrońców Westerplatte 26
  • Przyszowice ul. Gliwicka 9
Autoryzowany Serwis Opel

Autoryzowany Serwis Opla

W Autoryzowanym Serwisie Opel Kanclerz podczas zakupu auta można skorzystać z wielu usług finansowych: kredyt, leasing czy wynajęcie samochodu. Cenimy czas każdego klienta, dlatego w naszym serwisie Opla można załatwić wszystkie formalności na miejscu. Dzięki atrakcyjnym pakietom ubezpieczeń, jakie oferuje Autoryzowany Serwis Opla, każdy nabywca może skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych taki jak AC, OC NW.

Firma Kanclerz umożliwia również pozostawienie używanego samochodu w komisie, i kupienia nowego samochodu marki Opel w rozliczeniu. Dodatkowo dealer Opla prowadzi sprzedaż akcesoryjnego wyposażenia takich marek jak Opel i Chevrolet, blacharnię, lakiernię oraz Stację Kontroli Pojazdów. Lokalizacja naszego serwisu Opla w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach zapewnia dogodny dojazd z największych miast regionu.

Blacharnia i lakiernia Ruda Śląska

Blacharnia - Lakiernia

Autoryzowany Serwis Opla w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach świadczy usługi w zakresie blacharsko- lakierniczym. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom oraz lakiernikom każdy element zostanie naprawiony z należytą starannością. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu, dzięki czemu serwis ma gwarancję jakości wykonanych prac. Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych działa kompleksowo, a dzięci współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi - również bezgotówkowo.

Nasza Blacharnia i Lakiernia w Rudzie Śląskiej obsługuje samochody wszystkich marek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Serwis i diagnostyka w autoryzowanym serwisie Opel

Serwis i diagnostyka w serwisie Opel

Autoryzowany Serwis Opel Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach proponuje usługę diagnostyczną używanego pojazdu. Przed zakupem samochodu należy przyjechać na stację autoryzowanego serwisu, aby sprawdzić samochód przed zakupem. Dlaczego warto odwiedzić ASO Opla? Dzięki dostępowi do pełnej historii serwisowej wykwalifikowana obsługa nie tylko potwierdzi autentyczność przebiegu, ale również zadba o poprawne sprawdzenie auta pod względem bezpieczeństwa.

Autoryzowany Serwis Opel Kanclerz oferuje szybką i fachową pomoc podczas awarii samochodu. W salonie nie tylko można zrobić przegląd techniczny pojazdu, ale również otrzymać profesjonalną opinię całego auta. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym mechanicy szybko znajdą i naprawią wszelkie usterki. Do salonu dealera Opla zapraszamy właścicieli pojazdów wszystkich marek.

Oryginalne części Opel

Części samochodowe do Opla

Dealer Opla prowadzi zarówno autoryzowany salon jak i serwis w Gliwicach i Rudzie Śląskiej, ale również umożliwia sprzedaż internetową. W ofercie znajdują się części zapasowe, zamienniki oraz akcesoria do każdego modelu Opla. Jeśli pojawi się problem z doborem odpowiedniego elementu do auta, to wykwalifikowana obsługa pomoże w dopasowaniu odpowiedniego elementu. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Serwis Opel Ruda Śląska i Przyszowice

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu Opel gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług . Dokładamy wszelkich starań żeby naprawy przebiegały szybko i sprawnie, a nasi Doradcy zawsze służą pomocą. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne, zgodne z technologią producenta usługi przy wykorzystaniu najwyższej jakości części Opel gwarantujących długotrwałe użytkowanie.

Autoryzowany Serwis Opel obsługuje klientów z Rudy Śląskiej, Przyszowic, Gliwic, Bytomia, Chorzowa, Zabrza, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Knurowa i okolic.

Umów się na serwis

Field is required
Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Enter your VIN
Wprowadź poprawną datę
Field is required
Pole Wiadomość jest wymagane