Salon Opel Świętochłowice i okolice

Salony Opel Kanclerz - 10 minut jazdy ze ŚwiętochłowicJesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Opel na Śląsku od ponad 20 lat. Nasz salon w Rudzie Śląskiej znajduje się w pobliżu miasta Świętochłowice. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd z miast ościennych takich jak Świętochłowice.

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy ŚwiętochłowicSprawdź naszą ofertę dealerską marki Opel. Zapewniamy atrakcyjne rabaty oraz modele z bogatym wyposażeniem. W naszym salonie Opla w Rudzie Śląskiej, samochody marki Opel dostępne są od ręki.

zobacz ofertę samochodów Opel


Sprawdzenie auta w ASO

Sprawdzenie auta w ASOChcesz kupić używanego Opla? Pomyśl przed zakupem o sprawdzeniu samochodu w ASO. Owszem, możesz zabrać auto do "zwykłej" stacji diagnostycznej, jednak tylko w ASO uzyskasz dostęp do pełnej historii serwisowej oraz skontrolujesz autentyczność przebiegu. Nie daj się nabić w butelkę - przed kupnem sprawdź Opla w ASO.

sprawdź samochód w ASO


Autoryzowany serwis Opla w Świętochłowicach i okolicach

Autoryzowany Serwis Opel w okolicach ŚwiętochłowicNasz autoryzowany serwis Opla znajduje się bardzo blisko Świętochłowic. Zapewniamy szybką i fachową diagnozę Twojego Opla. W serwisie ASO Opel Kanclerz w Rudzie Śląskiej dokonasz przeglądu technicznego, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Do napraw używamy tyko części oryginalnych lub zamienników bardzo dobrej jakości. 

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy ŚwiętochłowicNowoczesna blacharnia-lakiernia to pewność, że wszelkie naprawy blacharskie Twojego Opla zostaną wykonane z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników jest dostępny na miejscu – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jeśli to priorytet również dla Ciebie - przyjedź do naszego serwisu Opla ze Świętochłowic i skorzystaj z usług Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych!

czytaj więcej


Części samochodowe Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla na Śląsku, ale również internetową sprzedaż części do samochodów marki Opel. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części do Opla z dostawą do Świętochłowic!

przejdź do sklepu