Salon i serwis Opel Peugeot Citroen Kędzierzyn-Koźle

Szukasz sprawdzonego salonu samochodowego w Kędzierzynie-Koźlu? Firma Kanclerz Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Opel i Peugeot. Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży pojazdów, ale również podczas serwisu gwarancyjnego  i pogwarancyjnego. Oferujemy sporo usług, które pozwolą cieszyć się nowym pojazdem.

Salon Opla Ruda Śląska

Oferta salonu Opla i Peugeota

W salonie ASO w Rudzie Śląskiej podczas zakupu auta można skorzystać z wielu usług finansowych: kredyt, leasing czy wynajęcie samochodu. Cenimy czas każdego klienta, dlatego w salonie Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej można załatwić wszystkie formalności na miejscu. Dzięki atrakcyjnym pakietom ubezpieczeń, jakie oferuje Autoryzowany Serwis Opla i Peugeota, każdy nabywca może skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych taki jak AC, OC NW.

Firma Kanclerz umożliwia również pozostawienie używanego samochodu w komisie, i kupienia nowego samochodu marki Opel lub Peugeot w rozliczeniu. Dodatkowo dealer Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej prowadzi sprzedaż akcesoryjnego wyposażenia takich marek jak Opel, Peugeot i Citroen, blacharnię, lakiernię oraz Stację Kontroli Pojazdów. Lokalizacja naszego salonu Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej zapewnia dogodny dojazd z największych miast regionu.

Serwis Opla, Peugeota i Citroena dla klientów z Kędzierzyna-Koźle

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Autoryzowanym Serwisie Opel, Peugeot i Citroen. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdego konsumenta, a dogodna lokalizacja umożliwia szybki i wygodny dojazd do salonów. Wybierz autoryzowany serwis, w którym Twój samochód będzie serwisowany zgodnie z normami i harmonogramem określonym przez producenta. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najwyższej jakości usług.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Zalety serwisu Opla, Peugeota i Citroena w salonach Kanclerz w Rudzie Śląskiej

  • Korzystając z usług serwisu Opla, Peugeota i Citroen, otrzymujesz gwarancję na naprawę i części.
  • Wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone podzespoły pochodzące od rekomendowanych przez Opla, Peugeota i Citroena producentów.
  • Usługa realizowana jest przez zespół wyspecjalizowanych mechaników,
  • Serwis prowadzi staranną dokumentację napraw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SALONIE OPLA i PEUGEOTA 

Nowy Opel Astra w Rudzie Śląskiej

Najnowsze modele już w ofercie

Autoryzowany dealer marki Opla i Peugeota oferuje w sprzedaży modele z bogatym wyposażeniem dostępne od ręki. Oprócz podstawowych modeli w atrakcyjnej cenie wymagający klient znajdzie również pojazdy w wersji Ultimate oraz GS Line. W salonie ASO w Rudzie Śląskiej znaleźć można również samochody z silnikami spalinowymi, wysokoprężnymi, ale również z silnikami elektrycznymi.

ZOBACZ OFERTĘ SAMOCHODÓW OPEL

Diagnostyka w salonach Kanclerz Ruda Śląska

Serwis i diagnostyka w serwisie Opel, Peugeot i Citroen

Salony ASO Kanclerz w Rudzie Śląskiej proponują usługę diagnostyczną używanego pojazdu. Przed zakupem samochodu należy przyjechać na stację autoryzowanego serwisu, aby sprawdzić samochód przed zakupem. Dlaczego warto odwiedzić ASO Opla, Peugeota i Citroen w Rudzie Śląskiej? Dzięki dostępowi do pełnej historii serwisowej wykwalifikowana obsługa nie tylko potwierdzi autentyczność przebiegu, ale również zadba o poprawne sprawdzenie auta pod względem bezpieczeństwa.

Autoryzowany Serwis Obsługi w Rudzie Śląskiej oferuje szybką i fachową pomoc podczas awarii samochodu. W salonie nie tylko można zrobić przegląd techniczny pojazdu, ale również otrzymać profesjonalną opinię całego auta. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym mechanicy szybko znajdą i naprawią wszelkie usterki. Do salonu dealera Opla i Peugeota zapraszamy właścicieli pojazdów wszystkich marek.

DIAGNOSTYKA AUTA W SERWISACH KANCLERZ

Blacharnia i lakieernia w Salonach Opla - Ruda Śląska

Blacharnia - Lakiernia

ASO Opla, Peugeota i Citroena w Rudzie Śląskiej świadczy usługi w zakresie blacharsko- lakierniczym. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom oraz lakiernikom każdy element zostanie naprawiony z należytą starannością. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu, dzięki czemu serwis ma gwarancję jakości wykonanych prac.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

Części i akcesoria samochodowe w ASO Opla Ruda Śląska

Części samochodowe do Opla, Peugeota i Citroena

Dealer Opla prowadzi zarówno autoryzowany salon jak i serwis w Gliwicach i Rudzie Śląskiej, ale również umożliwia sprzedaż internetową - dla marek Opel, Peugeot i Citroen. W ofercie znajdują się części zapasowe, zamienniki oraz akcesoria do każdego modelu Opla, Peugeota i Citroena. Jeśli pojawi się problem z doborem odpowiedniego elementu do auta, to wykwalifikowana obsługa pomoże w dopasowaniu odpowiedniego elementu. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Field is required
Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Enter your VIN
Wprowadź poprawną datę
Field is required
Pole Wiadomość jest wymagane