Salon i serwis Opel, Peugeot i Citroen Knurów

Szukasz sprawdzonego salonu samochodowego w Knurowie? Firma Kanclerz Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Opel i Peugeot. Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży pojazdów, ale również podczas serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Oferujemy sporo usług, które pozwolą cieszyć się nowym pojazdem.

Salon Opla Knurów

Oferta salonu Opla i Peugeota

W salonie Opla i Peugeota podczas zakupu auta można skorzystać z wielu usług finansowych: kredyt, leasing czy wynajęcie samochodu. Cenimy czas każdego klienta, dlatego w salonie Opla i Peugeota można załatwić wszystkie formalności na miejscu. Dzięki atrakcyjnym pakietom ubezpieczeń, jakie oferuje Autoryzowany Serwis Opla i Peugeota, każdy nabywca może skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych taki jak AC, OC NW.

Firma Kanclerz umożliwia również pozostawienie używanego samochodu w komisie, i kupienia nowego samochodu marki Opel, Peugeot i Citroen w rozliczeniu. Dodatkowo dealer Opla i Peugeota w Rudzie Śląskiej prowadzi sprzedaż akcesoryjnego wyposażenia takich marek jak Opel, Peugeot i Citroen, blacharnię, lakiernię oraz Stację Kontroli Pojazdów. Lokalizacje naszego salonu Opla w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach koło Gliwic zapewnia dogodny dojazd z Knurowa oraz z największych miast regionu.

Serwis Opla dla klientów z Knurowa

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Autoryzowanym Serwisie Opel. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdego konsumenta, a dogodna lokalizacja umożliwia szybki i wygodny dojazd z Knurowa do naszego serwisu. Wybierz autoryzowany serwis, w którym Twój samochód będzie serwisowany zgodnie z normami i harmonogramem określonym przez producenta. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najwyższej jakości usług.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Zalety serwisu Opla w salonach Kanclerz

  • Korzystając z usług serwisu Opla, otrzymujesz gwarancję na naprawę i części.
  • Wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone podzespoły pochodzące od rekomendowanych przez Opla producentów.
  • Usługa realizowana jest przez zespół wyspecjalizowanych mechaników,
  • Serwis prowadzi staranną dokumentację napraw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SALONIE OPLA

Samochody dostępne u dealera Opla Knurów

Najnowsze modele już w ofercie

Autoryzowany dealer marki Opla oferuje w sprzedaży modele z bogatym wyposażeniem dostępne od ręki. Oprócz podstawowych modeli w atrakcyjnej cenie wymagający klient znajdzie również pojazdy w wersji Ultimate oraz GS Line. W salonie ASO Opla znaleźć można również samochody z silnikami spalinowymi, wysokoprężnymi, ale również z silnikami elektrycznymi.

ZOBACZ OFERTĘ SAMOCHODÓW OPEL

Diagnostyka w ASO Opla Knurów

Serwis i diagnostyka w serwisie Opel

Salony ASO Kanclerz  proponują usługę diagnostyczną używanego pojazdu. Przed zakupem samochodu należy przyjechać na stację autoryzowanego serwisu, aby sprawdzić samochód przed zakupem. Dlaczego warto odwiedzić ASO Opla? Dzięki dostępowi do pełnej historii serwisowej wykwalifikowana obsługa nie tylko potwierdzi autentyczność przebiegu, ale również zadba o poprawne sprawdzenie auta pod względem bezpieczeństwa.

Autoryzowany Serwis Obsługi oferuje szybką i fachową pomoc podczas awarii samochodu. W salonie nie tylko można zrobić przegląd techniczny pojazdu, ale również otrzymać profesjonalną opinię całego auta. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym mechanicy szybko znajdą i naprawią wszelkie usterki. Do salonu dealera Opla zapraszamy właścicieli pojazdów wszystkich marek.

DIAGNOSTYKA AUTA W SERWISACH KANCLERZ

Blacharnia i lakiernia w Salonach Opla - Knurów

Blacharnia- Lakiernia

ASO Opla świadczy usługi w zakresie blacharsko- lakierniczym. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom oraz lakiernikom każdy element zostanie naprawiony z należytą starannością. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu, dzięki czemu serwis ma gwarancję jakości wykonanych prac.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

części samochodowe w ASO Opla Knurów

Części samochodowe do Opla

Dealer Opla prowadzi zarówno autoryzowany salon jak i serwis w Gliwicach i Rudzie Śląskiej, ale również umożliwia sprzedaż internetową. W ofercie znajdują się części zapasowe, zamienniki oraz akcesoria do każdego modelu Opla. Jeśli pojawi się problem z doborem odpowiedniego elementu do auta, to wykwalifikowana obsługa pomoże w dopasowaniu odpowiedniego elementu. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Field is required
Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Enter your VIN
Wprowadź poprawną datę
Field is required
Pole Wiadomość jest wymagane