Salon Opel Gliwice i okolice

Salony Opel Kanclerz - ASO Opla 10 minut jazdy z GliwicJuż od ponad 20 lat związani jesteśmy z koncernem General Motors jako Autoryzowany Dealer samochodów (ASO) marki Opel na Śląsku. Nasze Salony Opla znajdziesz w dwóch miejscach: Rudzie Śląskiej i Przyszowicach k. Gliwic. Obydwie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd z największych miast regionu. Z Gliwic do naszego Salonu Opla w Przyszowicach dojedziesz już w 10 minut!

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy GliwicZobacz naszą ofertę dealerską dla marki Opel. Atrakcyjne rabaty, modele z bogatym wyposażeniem, samochody marki Opel dostępne od ręki – to wszystko znajdziesz w naszym Salonie Opla. Opłaci się przyjechać z Gliwic!

zobacz ofertę samochodów Opel


Sprawdzenie auta w ASO Opla

serwis opla Gliwice kontaktChcesz kupić używanego Opla? Pomyśl przed zakupem o sprawdzeniu samochodu w ASO Opla. Owszem, możesz zabrać auto do "zwykłej" stacji diagnostycznej, jednak tylko w ASO uzyskasz dostęp do pełnej historii serwisowej oraz skontrolujesz autentyczność przebiegu. Nie daj się nabić w butelkę - przed kupnem sprawdź Opla w ASO.

sprawdź samochód w ASO


ASO Opla Gliwice i okolice

Autoryzowany Serwis Opla kontakt w okolicach GliwicSprawdź również ofertę autoryzowanego serwisu Opla w okolicy Gliwic. Serwis ASO Opel Kanclerz zapewnia szybką i fachową diagnozę Twojego samochodu. U nas możesz dokonać przeglądów technicznych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Na miejscu mamy własną blacharnio-lakiernię. Napraw dokonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennikach – wedle Twojego życzenia. Nasz serwis Opla odwiedzają goście z całej aglomeracji śląskiej: Gliwic, Katowic, Tychów, Rudy Śląskiej i wielu innych miast. Dołącz do nich i sprawdź dojazd do Opel ASO z Gliwic! Sprawdź kontakt do serwisu Opla.

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy Gliwic - Serwis OplaNowoczesna blacharnia-lakiernia to pewność, że wszelkie naprawy blacharskie Twojego Opla zostaną wykonane z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników jest dostępny na miejscu – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jeśli to priorytet również dla Ciebie – przyjedź do naszego serwisu Opla z Gliwic i skorzystaj z usług Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych!

czytaj więcej


Części samochodowe Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla na Śląsku, ale również internetową sprzedaż części do samochodów marki Opel. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części do Opla z dostawą do Gliwic!

przejdź do sklepu


Serwis samochodowy innych marek

Serwis samochodowy Opla Gliwice - KontaktJeśli posiadasz samochód innej marki niż Opel i poszukujesz warsztatu samochodowego w Gliwicach również zapraszamy. Nasz serwis samochodowy w Rudzie Śląskiej i auto serwis z Przyszowic k. Gliwic oferują naprawy pogwarancyjne samochodów wszystkich marek. Wybierz najwyższą jakość obsługi w naszym serwisie!

umów wizytę w serwisie


Sprawdź dojazd z Gliwic do Autoryzowanego serwisu i Salonu Opel Kanclerz