Salon Opel Gliwice i okolice

Salony Opel Kanclerz - ASO Opla 10 minut jazdy z GliwicJuż od ponad 20 lat związani jesteśmy z koncernem General Motors jako Autoryzowany Dealer samochodów (ASO) marki Opel na Śląsku. Nasze Salony Opla znajdziesz w dwóch miejscach: Rudzie Śląskiej i Przyszowicach k. Gliwic. Obydwie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd z największych miast regionu. Z Gliwic do naszego Salonu Opla w Przyszowicach dojedziesz już w 10 minut!

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy GliwicZobacz naszą ofertę dealerską dla marki Opel. Atrakcyjne rabaty, modele z bogatym wyposażeniem, samochody marki Opel dostępne od ręki – to wszystko znajdziesz w naszym Salonie Opla. Opłaci się przyjechać z Gliwic!

zobacz ofertę samochodów Opel


Sprawdzenie auta w ASO Opla

serwis opla Gliwice kontaktChcesz kupić używanego Opla? Pomyśl przed zakupem o sprawdzeniu samochodu w ASO Opla. Owszem, możesz zabrać auto do "zwykłej" stacji diagnostycznej, jednak tylko w ASO uzyskasz dostęp do pełnej historii serwisowej oraz skontrolujesz autentyczność przebiegu. Nie daj się nabić w butelkę - przed kupnem sprawdź Opla w ASO.

sprawdź samochód w ASO


ASO Opla Gliwice i okolice

Autoryzowany Serwis Opla kontakt w okolicach GliwicSprawdź również ofertę autoryzowanego serwisu Opla w okolicy Gliwic. Serwis ASO Opel Kanclerz zapewnia szybką i fachową diagnozę Twojego samochodu. U nas możesz dokonać przeglądów technicznych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Na miejscu mamy własną blacharnio-lakiernię. Napraw dokonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennikach – wedle Twojego życzenia. Nasz serwis Opla odwiedzają goście z całej aglomeracji śląskiej: Gliwic, Katowic, Tychów, Rudy Śląskiej i wielu innych miast. Dołącz do nich i sprawdź dojazd do Opel ASO z Gliwic! Sprawdź kontakt do serwisu Opla.

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy Gliwic - Serwis OplaNowoczesna blacharnia-lakiernia to pewność, że wszelkie naprawy blacharskie Twojego Opla zostaną wykonane z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników jest dostępny na miejscu – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jeśli to priorytet również dla Ciebie – przyjedź do naszego serwisu Opla z Gliwic i skorzystaj z usług Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych!

czytaj więcej


Części samochodowe Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla na Śląsku, ale również internetową sprzedaż części do samochodów marki Opel. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części do Opla z dostawą do Gliwic!

przejdź do sklepu


Serwis samochodowy innych marek

Serwis samochodowy Opla Gliwice - KontaktJeśli posiadasz samochód innej marki niż Opel i poszukujesz warsztatu samochodowego w Gliwicach również zapraszamy. Nasz serwis samochodowy w Rudzie Śląskiej i auto serwis z Przyszowic k. Gliwic oferują naprawy pogwarancyjne samochodów wszystkich marek. Wybierz najwyższą jakość obsługi w naszym serwisie!

umów wizytę w serwisie


Sprawdź dojazd z Gliwic do Autoryzowanego serwisu i Salonu Opel Kanclerz

Serwis Opla w Gliwicach

Każdy pojazd wymaga regularnych wizyt w serwisie w celu sprawdzenia jego stanu technicznego. Oprócz obowiązkowych przeglądów okresowych zalecane są one przez producenta. Jeśli chcesz zadbać o swojego Opla, powinieneś wybrać autoryzowany serwis, w którym Twój samochód będzie serwisowany zgodnie z normami i harmonogramem określonym przez producenta. Skorzystaj z naszego doświadczenia i najwyższej jakości usług. Autoryzowany Serwis Opel Kanclerz oferuje różnorodne promocje serwisowe, z których warto skorzystać. W ten sposób zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo, ale pozytywnie wpłyniesz na wartość swojego samochodu.

Zalety serwisu Opla w salonach Kanclerz?

  • Korzystając z usług serwisu Opla, otrzymujesz gwarancję na naprawę i części.
  • Wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone podzespoły pochodzące od rekomendowanych przez Opla producentów.
  • Usługa realizowana jest przez zespół wyspecjalizowanych mechaników,
  • Serwis prowadzi staranną dokumentację napraw.

Co się stanie, jeśli przegapisz planowany serwis

Jeśli Twój samochód jest nadal na gwarancji, ważne jest, abyś nie przekraczał okresów przeglądów określonych przez producenta i zawsze serwisował samochód na czas. Brak regularnego serwisu samochodu może doprowadzić do awarii pojazdu. Stary olej i brak smarowania ruchomych części pojazdu zwiększają zużycie części i ryzyko poważnych uszkodzeń. Specjaliści z autoryzowanych serwisów obsługi posiadają odpowiednią wiedzę i narzędzie do prawidłowego przeprowadzenia wszystkich czynności serwisowych.

Regularny serwis zapewnia dokładną kontrolę stanu technicznego Twojego samochodu i sprawia, że samochód może optymalnie zareagować w niebezpiecznej sytuacji.

Naszych klientów zachęcamy do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, dzięki czemu nasza infolinia skontaktuje się w odpowiednim czasie, przypomni o przeglądzie lub akcji serwisowej i od razu zaproponuje dogodny termin.

Zapytaj o serwis