Salon Opel Bytom i okolice

Salony Opel Kanclerz - 20 minut jazdy z BytomiaPosiadamy nowoczesną blacharnio-lakiernię, więc dokonasz u nas także napraw blacharskich. Od ponad 20 lat istniejemy na rynku jako autoryzowany dealer samochodów marki Opel na Śląsku. Lokalizacja naszego salonu Opla w Rudzie Śląskiej zapewnia dogodny dojazd z Bytomia oraz największych miast regionu.

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy BytomiaSprawdź ofertę Śląskiego dealera Opla. Atrakcyjne rabaty, samochody z bogatym wyposażeniem dostępne od ręki - wszystko to znajdziesz w naszym Salonie Opla w Rudzie Śląskiej. Opłaci się przyjechać z Bytomia!

zobacz ofertę samochodów Opel


Sprawdzenie auta w ASO

Sprawdzenie auta w ASOChcesz kupić używanego Opla? Pomyśl przed zakupem o sprawdzeniu samochodu w ASO. Owszem, możesz zabrać auto do "zwykłej" stacji diagnostycznej, jednak tylko w ASO uzyskasz dostęp do pełnej historii serwisowej oraz skontrolujesz autentyczność przebiegu. Nie daj się nabić w butelkę - przed kupnem sprawdź Opla w ASO.

sprawdź samochód w ASO


Autoryzowany serwis Opla

Autoryzowany Serwis Opel w okolicach BytomiaZobacz ofertę naszego autoryzowanego serwisu Opla znajdującego się w dogodnej lokalizacji od Bytomia. Zapewniamy fachową diagnozę Twojego samochodu, wykonujemy przeglądy techniczne oraz naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Do wszystkich napraw używamy części oryginalnych bądź zamienników.

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy BytomiaZapraszamy do skorzystania z usług naszej blacharnio-lakierni, oferujemy naprawy blacharskie Twojego Opla. Posiadamy zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Przyjedź do naszego serwisu Opla z Bytomia i skorzystaj z usług Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

czytaj więcej


Części samochodowe Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla na Śląsku, ale również internetową sprzedaż części do samochodów marki Opel. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części do Opla z dostawą do Bytomia!

przejdź do sklepu