Dealer na medal

2 maja 2020 roku na stronie marki Opel, pojawiła się informacja, która bezpośrednio odnosiła się do działań naszej firmy podczas trudnych czasów w trakcie epidemii.

"Dealer na medal! ??

Opel Kanclerz postawił na sprawdzoną zasadę:
Działania lokalne? Są efekty namacalne!
Nie sposób policzyć wszystkich aktywności Salony Kanclerz podczas trwania pandemii koronawirusa. Jednak chcielibyśmy Wam przybliżyć, choć małą ich część, bo ten dealer naprawdę trzyma rękę na pulsie i dba o mieszkańców w swoim regionie:
✅ Przekazanie Miejskiemu Ośrodku Pomocy Rodzinie w Zabrzu dwóch Opli (Corsa i Combo). Samochody służą pracownikom MOPR Zabrze https://s.opel.com/bzycy. w dostarczaniu zapasów żywności, leków, niezbędnych środków do życia osobom przebywającym w kwarantannie.
✅ ‘WymazoAstra’ czyli przekazanie miastu Ruda Śląska oraz Chorzów dwóch samochodów Opel Astra, które posłużą im za #wymazowóz i razem z zespołem wymazowym będzie pobierał wymazy od osób poddanych kwarantannie.
✅ Przekazanie Stacji Pogotowia Ratunkowego Ruda Śląska 1000 jednorazowych, foliowych pokrowców siedzenie i około 8 rolek owijek na kierownice.
✅ Przekazanie miastu Gliwice — Opla Astra, która przy pomocy megafonu dzielnie pomaga Straży Miejskiej w ogłaszaniu informacji dotyczących aktualnych obostrzeń.
✅ Wprowadzenie darmowej kawy dla służb medycznych.
Więcej o ich pomocy dowiecie się z ich profilu ? Salony Kanclerz
My natomiast bijemy brawo i podkreślamy: jest to postawa godna naśladowania! ?"

 

Przeczytaj oryginalny post