Skorzystaj z abonamentu
na doposażone samochody
OPEL MOKKA
, dostępne od ręki
w Salonach Kanclerz!

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zadzwoń do nas lub
przyjedź. Samochody z wyjątkowym wyposażeniem w niskich cenach czekają na Ciebie!

Zapraszamy do Salonów Kanclerz
Ruda Śląska, ul. Obrońców Westerplatte 26
Przyszowice, ul. Gliwicka 9

Umów jazdę testową Kontakt Telefon


Powyższa oferta dotyczy modelu Opel Mokka 1,2 Turbo 130 KM AT8 w wersji wyposażenia Elegance z lakierem metalik, w finansowaniu SimplyDrive Stellantis Financial Services. Wpłata początkowa wynosi: 9023,01 zł netto, 23 czynsze w wysokości: 918,53 zł netto, wartości wykupu 69 036,50 zł netto. Stopa procentowa stała.

Do wpłaty początkowej należy doliczyć opłatę rejestracyjną zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Do każdego czynszu (w tym również Czynszu „1”) doliczane są opłaty za świadczenia dodatkowe oraz opłata za zarządzanie umową w wysokości 9,9 zł netto.

Powyższa kalkulacja została przygotowana w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M obowiązującą w dniu przygotowania Propozycji. Niniejsza Propozycja została przygotowana bez analizy kondycji finansowej Wnioskodawcy - ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Warunkiem przygotowania oferty wiążącej jest złożenie odpowiedniego wniosku, przedstawienie odpowiednich dokumentów i podanie niezbędnych informacji. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego. Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo uchylenia się od zawarcia umowy leasingu w przypadku niedostarczenia przez Wnioskodawcę wymaganych dokumentów lub niespełnienia innych warunków wskazanych w decyzji o przyznaniu leasingu, a także w razie uzyskania dodatkowych informacji mających negatywny wpływ na ocenę zdolności kredytowej Wnioskodawcy.

Znalezione wyniki: 0
Sortuj
Filtruj