Znalezione wyniki: 0
Sortuj
Filtruj

Samochody używane cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich kierowców. Głównym czynnikiem odpowiedzialnym za ich popularność jest z pewnością atrakcyjna cena. Decydując się na zakup używanego samochodu, należy również zwrócić uwagę na stan techniczny pojazdu. Dlatego, aby uniknąć niespodziewanych napraw, warto skorzystać z usług sprawdzonego dealera samochodowego, takiego jak firma Kanclerz.

Szeroka oferta aut używanych

Naszą misją jest pełne zadowolenie klientów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem Opla od 1997, natomiast od 2004 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem Chevroleta. W naszej ofercie samochodów używanych można również znaleźć pojazdy takich koncernów samochodowych jak Opel, Peugeot czy Citroen. Posiadamy dziesiątki używanych samochodów różnych marek i klas. Począwszy od zwinnych małych samochodów miejskich, przez rodzinne vany i wygodne limuzyny po dynamiczne samochody sportowe. 

Wyjątkowa jakość tych pojazdów w połączeniu z kompetentnym doradztwem i doskonałą obsługą klienta w znacznym stopniu przyczyniły się do naszej historii sukcesu. W skrócie: jeśli kupując używany samochód, można komuś zaufać, to właśnie nam!

Dlaczego powinienem kupić używany samochód?

Auta już w pierwszych miesiącach po rejestracji tracą dużą część swojej wartości, mimo że często są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Z tego powodu używane samochody oferują szczególnie korzystny stosunek jakości do ceny. Dużym zainteresowaniem cieszą się pojazdy, które nie mają więcej niż 18 miesięcy, ponieważ wyposażone są w najnowszą technologię, ale dostępne są znacznie niższej cenie niż nowe samochody. 

Zespół naszych doradców będzie w stanie zaoferować Ci model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb pod względem preferowanego typu pojazdu, posiadanego budżetu i stylu jazdy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rodzinnego kombi, samochodu miejskiego czy SUV-a, uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. W naszych salonach znajdziesz swój wymarzony samochód! Przekonaj się o różnorodności i jakości naszych używanych aut.

Kup samochód używany w salonach Kanclerz

Kupując używany samochód w salonach Kanclerz, masz pewność, że otrzymasz pojazd w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nasz zespół dokładnie sprawdza wszystkie auta przed ich sprzedażą. Wadliwe części są natychmiast wymieniane, a zdiagnozowane awarie naprawiane.

Jeśli chcesz kupić używany samochód, to oczywiście korzystasz nie tylko z naszego doświadczenia i wiedzy, ale także z pełnej oferty. Nie musisz martwić się o możliwości finansowania — możemy zaoferować Ci szeroki wybór: Niezależnie od tego, czy interesuje Cię  leasing, czy zakup bezpośredni — dostosujemy się do Twoich oczekiwań. Oferowane przez nas samochody używane objęte są gwarancją, dzięki czemu mamy pewność, że pojazdy będą nam służyły przez długi czas.