Finansowanie na zakup nowego samochodu Gliwice

Kupno nowego samochodu z salonu to marzenie wielu kierowców. Jednak dzięki różnym formom finansowania, marzenie to jest dużo łatwiejsze do zrealizowania. Aktualnie niewielu klientów decyduje się na zakup nowego samochodu w 100% za gotówkę. Dla kierowców z Gliwic, którzy nie posiadają niezbędnych oszczędności, aby dokonać tej inwestycji, istnieje kilka rozwiązań finansowych. Nasi specjaliści profesjonalnie doradzą, aby wspólnie wybrać najkorzystniejszą formę zakupu.

Oferta finansowania zakupu auta w salonach Kanclerz

Firma Kanclerz jako wiodący dealer samochodowy w Polsce i oferuje elastyczne opcje finansowania, dostosowane do potrzeb klientów. Wśród szerokiej gamy możliwości finansowania zakupu pojazdu możemy wyróżnić: klasyczny kredyt samochodowy, leasing z opcją zakupu, a nawet wynajem długoterminowy.

Aktualna oferta finansowania:

Finansowanie dla klientów biznesowych

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, możesz skorzystać z naszego atrakcyjnego finansowania Opel Finance. Salony Kanclerz zajmują się obsługą firm, które są zainteresowane zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, a w wyborze najlepszego rozwiązania pomogą Ci nasi doradcy ds. sprzedaży.

Finansowanie dla klientów indywidualnych

Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi lekkimi formami finansowania. Wraz z doradcom ds. sprzedaży samochodów nowych dobierzecie najbardziej odpowiednią ofertę, która sprawi, że zakup nowego auta będzie jeszcze przyjemniejszy.

Kredyt samochodowy

Wielu naszych klientów z Gliwic kupuje samochód, korzystając z kredytu samochodowego. W zależności od posiadanej zdolności kredytowej i ewentualnego wkładu własnego możliwe jest otrzymanie kredytu samochodowego. Jest to kwota niezbędna do nabycia pojazdu, ewentualnie uwzględnia ona cenę ubezpieczeń i gwarancji.  Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł cieszyć się swoim nowym samochodem, jednocześnie kontrolując swój budżet dzięki stałym, miesięcznym płatnościom. 

Leasing

Oprócz zakupów gotówkowych salony Kanclerz oferują również możliwość leasingu nowych pojazdów. Korzystając z leasingu, jako klient płacisz stałą miesięczną stawkę za użytkowanie samochodu przez uzgodniony okres. Ma to tę zaletę, że wymagany kapitał początkowy jest niski. Umowy leasingowe przynoszą również korzyści podatkowe dla przedsiębiorców. Różnica nad finansowaniem kredytowym polega na tym, że leasingobiorca nie kupuje samochodu w całości, a jedynie finansuje jego amortyzację przez określony czas. Dzięki temu stopy procentowe i miesięczne płatności są stosunkowo niskie. W przypadku niektórych umów leasingowych możesz zdecydować się na zakup lub kontynuację finansowania leasingowanego pojazdu po wygaśnięciu umowy.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy pozwala wynająć pojazd na określony czas, płacąc tylko za jego użytkowanie. Główną zaletą jest to, że w comiesięcznej opłacie uiszczanej przez klienta wliczone jest wszystko: konserwacja, naprawy, doradztwo. Kierowca nie może jednak stać się właścicielem po zakończeniu umowy. Będzie musiał zwrócić samochód i pokryć koszty, jeśli pojazd jest uszkodzony lub jeśli przekroczył wstępnie zaplanowaną liczbę kilometrów.

Finansowanie zakupu auta - skontaktuj się z nami!

Aby zapoznać się z najlepszą ofertą zakupu samochodu, nasz zespół ekspertów ds. finansowania samochodów jest do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Wszystkie formalności związane z przygotowaniem oferty oraz finansowaniem załatwisz na miejscu w jednym z naszych Autoryzowanych Salonów Kanclerz w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Dodatkowo w cenę finansowania, możesz dodać wybrane przez siebie dodatkowe wyposażenie. Wszystkie szczegóły, takie jak: rodzaj i okres kredytowania czy rata miesięczna są ustalane indywidualnie oraz dostosowywane do twoich wymagań.