Opel Salony Kanclerz

ASO Opel i Chevrolet

ASO Opel i ChevroletJeśli chcesz skorzystać z usług ASO - zapraszamy do nas. Autoryzowany Serwis Opla i Chevroleta znajdziesz w obu naszych lokalizacjach: Ruda Śląska i Przyszowice k. Gliwic. Stawiamy na najwyższą jakość usług serwisowych i oryginalne części. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i przeglądy techniczne.

umów się do ASO


Program 3+

Program 3+

Jeżeli jesteś właścicielem co najmniej 3 letniego samochodu marki Opel, dzięki Programowi 3+ możesz zyskać do 40% rabatu na usługi serwisowe.

Zarejestruj swojego Opla w programie 3+ i korzystaj z rabatów na usługi serwisowe w autoryzowanym serwisie Kanclerz.

Zobacz szczegóły programu


Serwis samochodowy wszystkich marek

Serwis samochodowy wszystkich marekJeśli posiadasz samochód innej marki niż Opel czy Chevrolet – też jesteś u nas mile widziany. Nasz serwis samochodowy w Rudzie Śląskiej i auto serwis z Przyszowic k. Gliwic oferują naprawy pogwarancyjne samochodów wszystkich marek. Wybierz najwyższą jakość obsługi w naszym serwisie!

umów wizytę w serwisie


Blacharnia-Lakiernia

Blacharnia-LakierniaDysponujemy nowoczesną Blacharnią-Lakiernią, w której zespół specjalistów dba o sprawną likwidację szkód komunikacyjnych samochodów wszystkich marek, aby do minimum ograniczyć leżące po stronie kierowcy formalności. Na czas prac, udostępniamy samochód zastępczy.

umów się czytaj więcej

Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli PojazdówSalony Kanclerz dysponują nowoczesną Stacją Kontroli Pojazdów. Nasi diagności sprawnie, rzetelnie i fachowo sprawdzą prawidłowość działania wszystkich podzespołów Twojego samochodu.

umów się czytaj więcej


Lokalizacja serwisów

Dogodny dojazd do Serwisów Opel Ruda Śląska i Przyszowice z miast ościennychZapraszamy do naszych dwóch serwisów marki Opel. ASO w Rudzie Śląskiej zaprasza jadących z kierunku: Katowice, Bytom, Będzin, Chorzów, Sosnowiec, Mikołów, Mysłowice czy Dąbrowa Górnicza. Serwis Opel w Przyszowicach to doskonała opcja dla mieszkańców okolicznych miast, takich jak Gliwice, Zabrze, Tychy, Żory i Tarnowskie Góry.


Przegląd techniczny

Przegląd technicznyJeżeli upływa termin przeglądu technicznego Twojego auta, umów się na przegląd w serwisie Kanclerz w Rudzie Śląskiej lub Przyszowicach. Przeglądy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta samochodu.

umów się na przegląd czytaj więcej

Nasze serwisy

 • Przyszowice
  44-178 Przyszowice,
  ul. Gliwicka 9
  tel. 32 301 99 99
  Godziny otwarcia salonu:
  pn-pt: 9.00-19.00
  sob: 9.00-15.00

  Godziny otwarcia serwisu:
  pn-pt: 7.00-19.00
  sob: 7.00-15.00
 • Ruda Śląska
  41-710 Ruda Śląska,
  ul. Obrońców Westerplatte 26
  tel. 32 301 99 99
  Godziny otwarcia salonu:
  pn-pt: 9.00-19.00
  sob: 9.00-15.00

  Godziny otwarcia serwisu:
  pn-pt: 7.00-19.00
  sob: 7.00-15.00

  Godziny otwarcia SKP:
  pn-pt: 7.00-20.00
  sob: 7.00-15.00
  jak do nas dojechać?