Poszukujesz jeszcze większej przestronności i praktyczności? Nowy Opel Insignia Sports Tourer jest stworzona dla Ciebie. Nadwozie typu kombi i połączenie elegancji ze sportową dynamiką pozwala zachować elegancko-dynamiczny kunszt z wszechstronną praktycznością.

Praktyczne wnętrze

Wnętrze nowego Opla Insigni Sports Tourer wykonane zostało z dbałością o szczegóły i wykonane z użyciem najwyższej jakości materiałów. Ergonomia we wnętrzu jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu kierowca nie musi po nic sięgać daleko, bo wszystko ma w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki. Dodatkowe certyfikowane fotele AGR zadbają o ergonomię i wygodę Twoich pleców i kręgosłupa. Funkcjonalne przestrzeń bagażowa z łatwością pomieści bagaże od 560l, aż do 1 665l. Przewożenie długich, bądź dużych gabarytów bagaży to dla nowej Insigni Sports Tourer czysta przyjemność.

Opel Insignia Sports Tourer Bagażnik.jpg

Zainteresowany nowym modelem Opla Insigni Sports Tourer?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Komfort jazdy

Nowa wersja Insigni Sports Tourer to również symbol komfortowego podróżowania dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom. Adaptacyjny tempomat pozwala Insigni Sports Tourer automatycznie dostosować prędkość jazdy do następnego samochodu poprzez przyśpieszanie i dohamowywanie samochodu aby utrzymać odpowiednią odległość i uniknąć ryzyka kolizji. Bezkluczykowy dostęp, który jest w standardzie każdej Insigni pozwoli Ci wygodnie wsiąść do samochodu i odpalić silnik za pomocą jednego przycisku.

Nowe technologie i bezpieczeństwo Nową Insignie Sports Tourer możesz wyposażyć w nowoczesny wyświetlacz projekcyjny, który zmniejsza możliwość rozproszenia uwagi poprzez wyświetlanie na linii wzroku najważniejsze informacje typu bieżąca prędkość, wskazania nawigacji i wskazówki systemów wspomagających kierowcę. Nowa Insignia ostrzeże Cię podczas wyjazdu tyłem o samochodach poruszających się z tyłu i boku pojazdu.

Opel Insignia Sports Tourer Wygląd.jpg

Jednostki napędowe

Nowy Opel Insignia dostępny jest w zestawieniu z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi dieslami. Wersje benzynowe to jednostki:

  • 1.5 Turbo 140 KM Start/Stop 6-biegowy manual,
  • 1.5 Turbo 165 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual,
  • 1.6 Turbo 200 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual.

Wersje wysokoprężne:

  • 1.6 diesel 110 KM Start/Stop EcoTec 6-biegowy manual,
  • 1.6 diesel 136 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual,
  • 2.0 diesel 170 KM Start/Stop 2x4/4x4 6-biegowy manual, 8-biegowy automat.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Insignia Sports Tourer.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Inne samochody w Salonach Kanclerz