Odmiana GSI nowego Opla Insignia to wyjątkowe połączenie sportowej przyjemności z jazdy i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w niesamowicie dynamicznej sylwetce. Jest to najszybsza wersja Insigni i osiąga 0-100km/h w 7,5 sekundy.

Właściwości jezdne

Nowa Insignia GSI sprawia, że mamy pełną kontrolą na drodze i możemy czerpać pełną przyjemność z jazdy a to wszystko dzięki dynamicznie zestrojonemu układowi zawieszenia FlexRide i układowi hamulcowemu Brembo z 4-tłoczkowymi zaciskami, które zdecydowanie skracają długość drogi hamowania. Wszystko to dopełnia adaptacyjny napęd na wszystkie koła z systemem wektorowania momentu obrotowego i opony Michelin Pilot Sport 4 S.

Opel Insignia GSI sportowe wnętrze.jpg

Komfort i bezpieczeństwo

Nowa Insignia to nie tylko sportowe wrażenia, ale również komfortowa i bezpieczna podróż. Automatyczna 8-biegowa skrzynia biegów w połączeniu z adaptacyjnym tempomatem i zaawansowanymi matrycowymi reflektorami Intellilux to najlepszy przepis na najwyższy komfort podróżowania. Adaptacyjne reflektory Intellilux zostały wykonane w technologii LED mają zasięg do 400m i pozwalają automatycznie sterować wiązką świateł drogowych tak, aby omijać przestrzeń samochodów jadących z naprzeciwka lub poprzedzających nas.

Zainteresowany nowym modelem Opla Insigni GSI?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Rozrywka i ułatwienia dostępu

System multimedialny z dotykową nawigacją Navi 900 IntelliLink obsługujący komendy głosowe, czy 8-głośnikowy system nagłośnienia premium marki Bose dostarczą Ci najlepszej rozrywki i komfortu płynącej ze słuchania swojej ulubionej muzyki w najczystszym wydaniu podczas podróży. Dodatkowo nie musisz zaprzątać sobie głowy zbędnymi kablami aby podładować swój smartfon, wystarczy, że położysz go w miejsce bezprzewodowego, indukcyjnego ładowania, połączysz za pomocą Bluetooth z samochodem i możesz rozmawiać jednocześnie ładując i prowadząc bezpiecznie samochód.

Opel Insignia GSI w dwóch nadwoziach.jpg

OnStar - całodobowa opieka kierowcy

System OnStar to całodobowa kompleksowa opieka kierowcy która pozwala natychmiast wezwać pomoc w przypadku jakiegoś zdarzenia, szczególnie, gdy najczęściej to sekundy potrafią zadecydować o naszym życiu. Ponadto On-Star to również osobisty asystent, który pomoże Ci znaleźć odpowiedni hotel w Twoim pobliżu i zarezerwować nocleg, docenisz go zwłaszcza gdy podczas podróży jesteś zmęczony i nie znasz okolicy. Szukasz miejsca parkingowego? To teraz prostsze z opiekunem OnStar, który wyszuka dla Ciebie najbliższy parking, powiadomi Cię o wolnych miejscach i opłatach oraz może przesłać do Twojej fabrycznej nawigacji odpowiedni adres.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Insignia GSI.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Jednostka napędowa

Nowy Opel Insignia GSI dostępny jest w zestawieniu z silnikiem wysokoprężnym:

  • 2.0 diesel BiTurbo 210 KM Start/Stop 4x4 8-biegowy automat.

Inne samochody w Salonach Kanclerz