Odmiana Grand Sport to 5-drzwiowy samochód typu liftback, dzięki czemu nowa Insignia nie tylko jest praktyczna ale i poprowadzona linia nadwozia inspirowana nadwoziem coupe jest elegancka i dynamiczna.

Wnętrze Insigni Grand Sport

Projekt wnętrza został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów co gwarantuje uczucie premium po zajęciu miejsca w nowym Oplu Insignia.

Opel Insignia Grand Sport Widok Z lotu Ptaka.jpg

Ergonomia

Zajmowanie miejsca w nowej Insigni to przede wszystkim relax i odpoczynek dla kręgosłupa dzięki zastosowaniu najnowszych, certyfikowanych i ergonomicznych foteli AGR. Fotele AGR dostosowują się do sylwetki kierowcy i pasażera zwiększając komfort jazdy, szczególnie podczas długich podróży. Ergonomia w Oplu Insigni ma wiele imion, jednym z nich jest zajmowanie miejsca na miejscu kierowcy, gdzie niezależnie od naszej postury ciała zajmiemy bezpieczną i wygodną pozycję za kierownicą, między innymi dzięki szerokiemu zakresowi regulacji kierownicy, fotela i odcinka lędźwiowego.

Zainteresowany nowym modelem Opla Insigni Grand Sport?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Praktyczność nadwozia Grand Sport

Nowy Opel Insignia dzięki nadwoziu Grand Sport zachwyca elegancją i dynamiką ale jest też ucieleśnieniem praktyczności dzięki podnoszonej klapy bagażnika zintegrowanej z tylną szybą. Pozwala to na komfortowy dostęp do bagaży i możliwość przewożenia większych gabarytów na co nie pozwalałoby nadwozie typu sedan. Dodatkowo przestrzeń bagażowa ma pojemność 490l, co pozwala na wygodne wakacyjne podróżowanie nawet z kompletem pasażerów i ich bagażem.

Opel Insignia Grand Sport Widok Z boku.jpg

Nowe dynamiczne wzory felg

W nowej odsłonie Opla Insigni mamy niesamowicie duży wybór felg z dynamicznymi wzorami w wielu rozmiarach, od 16 do 20 cali. Nie ma znaczenia, na który wariant kół się zdecydujesz i tak Twoja nowa Insignia będzie przyciągać wzrok.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Insignia Grand Sport.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Bezpieczeństwo nowych technologii

Nowy Opel Insignia to synonim bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Automatyczne światła drogowe w połączeniu z zaawansowanymi reflektorami matrycowymi wykonanymi w technologii LED to bezpieczeństwo również dla pozostałych uczestników drogi. W trybie automatycznych świateł drogowych wiązka jest automatycznie dostosowywana do otoczenia, tak aby wykluczać oślepianie kierowców poprzedzających lub jadących z naprzeciwka.

Adaptacyjny tempomat pozwala automatycznie dostosować zadaną mu odległość od samochodu poprzedzającego, dzięki czemu wspomaga uniknięcia kolizji z samochodem jadącym przed nami. Projekcyjny wyświetlacz kierowcy pozwala uniknąć rozproszenia uwagi podczas jazdy, jednocześnie informując o wskazaniach nawigacji, czy też asystentów wspomagania jazdy. Podczas wyjeżdżania z parkingu tyłem, bądź wycofywania odpowiedni asystent ostrzeże nas o samochodach jadących z tyłu i boku.

Systemów bezpieczeństwa w nowej Insigni jest znacznie więcej, między innymi:

  • system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych,

  • system utrzymania pasa ruchu,

  • system ostrzegania o pojeździe w martwym polu.

Opel Insignia Grand Sport Widok Z boku Od Tyłu.jpg

Jednostki napędowe w Grand Sport

Nowy Opel Insignia dostępny jest w zestawieniu z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi dieslami.

Wersje benzynowe to jednostki:

  • 1.5 Turbo 140 KM Start/Stop 6-biegowy manual,

  • 1.5 Turbo 165 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual,

  • 1.6 Turbo 200 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual.

Wersje wysokoprężne:

  • 1.6 diesel 110 KM Start/Stop EcoTec 6-biegowy manual,

  • 1.6 diesel 136 KM Start/Stop 6-biegowy automat/manual,

  • 2.0 diesel 170 KM Start/Stop 2x4/4x4 6-biegowy manual, 8-biegowy automat.

Inne samochody w Salonach Kanclerz