Odmiana Country Tourer to uterenowiona wersja nowej Insigni w nadwoziu typu kombi. Niezależnie, czy droga będzie prowadziła przez asfalt, czy nieutwardzoną szosę, Insignia udowadnia, że nie jest terenowa tylko z wyglądu.

Terenowy duch Insigni

Jak na uterenowiony samochód przystało, tak i nowa Insignia Country Tourer posiada niezawodny napęd 4x4, osłony najazdowe zderzaków i ochronne elementy dolnej części nadwozia. Ponadto Country Tourer posiada Flex Ride, czyli adaptacyjny układ jezdny, który płynnie reguluje siłę tłumienia amortyzatorów.

Opel Insygnia Country Tourer Elementy zabezpieczające.jpg

Zainteresowany nowym modelem Opla Insigni Country Tourer?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Nowoczesne wnętrze

Kto powiedział, że uterenowiony samochód nie może być luksusowy i nowoczesny? Taka właśnie jest Insignia Country Tourer. Dwustrefowa klimatyzacja, system multimedialny IntelliLink, bezkluczykowy dostęp, osobisty opiekun kierowcy OnStar, czy podgrzewane siedzenia, to tylko niektóre możliwości wyposażenia uterenowionego Opla Insigni.

Opel Insygnia Country Tourer - system multimedialny.jpg

Komfortowa technologia

Nawigacja GPS z dużym dotykowym wyświetlaczem z systemem multimedialnym i zestawem audio Bose to z całą pewnością technologia która da wiele przyjemności i komfortu. Matrycowe reflektory Intellilux wykonane w technologii LED to esencja bezpieczeństwa pasażerów i kierowców pojazdów przed nami i tych jadących z naprzeciwka. Bezdotykowe, automatyczne otwieranie bagażnika to coś co z pewnością wyróżnia nową Insignię. Nie musisz brudzić rąk dotykając zakurzonej klapy tuż po off-roadowej jeździe, wystarczy odpowiedni ruch stopą pod bagażnikiem.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Insignia Country Tourer.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Jednostki napędowe nowej Insignii Country Tourer

Nowy Opel Insignia Country Tourer dostępny jest w zestawieniu z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi dieslami. Wersje benzynowe to jednostki:

  • 1.6 Turbo 200 KM Start/Stop 6-biegowy automat.

Wersje wysokoprężne:

  • 2.0 diesel 170 KM Start/Stop 2x4/4x4 6-biegowy manual, 2x4 8-biegowy automat.
  • 2.0 diesel BiTurbo 210 KM Start/Stop 4x4 8-biegowy automat.

Opel Insygnia Country Tourer - tył.jpg

Inne samochody w Salonach Kanclerz