Opel Insignia jest bezpośrednim następcą modelu Opel Vectra, która był produkowany do roku 2008. Pierwsza generacja Opla Insignia została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Londynie 22 lipca 2008 roku. Nazwa Insignia po raz pierwszy została użyta na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku podczas prezentacji Insignia Concept. W roku 2009 pierwsza generacja Opla Insignia została odznaczona tytułem samochodu roku (Car of the Year 2009). Model ten był oferowany w trzech wersjach nadwoziowych: 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy liftback i kombi. Można było zamówić wersję z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Opel Insygnia Widok z lotu ptaka.jpg

Nowy Opel Insignia

Nowy Opel Insignia to druga generacja zaprezentowana po raz pierwszy na targach motoryzacyjnych w Genewie w marcu 2017. W porównaniu z pierwszą generacją Nowa Insignia jest dłuższa i posiada szerszy rozstaw osi. W Europie model ten jest oferowany w dwóch wersjach nadwoziowych: 5-drzwiowy liftback lub kombi. Nowego Opla Insignię można zestawić z manualną 6-biegową skrzynią i 6, lub 8-biegową skrzynią automatyczną. Dostępne jednostki napędowe to 140 lub 165 konna benzyna z silnikiem turbodoładowanym 1.5 i 2.0 posiadająca 260KM lub 110 i 136 konny turbodoładowany diesel 1.6 oraz 170 konny turbodoładowany diesel 2.0, który opcjonalnie można zestawić z napędem na cztery koła, podobnie jak 2-litrową wersję benzynową.

Zainteresowany nowym modelem Opla Insigni?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Wyposażenie Nowego Opla Insignia jest bardzo bogate. Wybrany egzemplarz można połączyć z 17, 18 lub 20-calowymi kołami aluminiowymi. Dostępna jest szeroka paleta kolorów lakieru oraz wyposażenia opcjonalnego typu: podgrzewana przednia szyba, podgrzewanie foteli i kierownicy, kamera cofania, przyciemniane szyby, centrum multimedialne z 8-calowym dotykowym ekranem i Bluetooth, ogrzewanie postojowe, czy też tuner cyfrowego radio DAB.

Opel Insygnia - Multimedia.jpg

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Insignia.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj