Nowy model Opla Corsy w wersji 5-drzwiowej to miejski samochód o niebanalnej, opływowej stylistyce. Nowoczesne rozwiązania i specjalna wersja Corsa Color Edition, sprawią, że Twój Opel Corsa będzie unikalnym, wyróżniającym się samochodem na drodze.

Zainteresowany nowym modelem Opla Corsa 5D?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Rozwiązania klasy premium

Nowy Opel Corsa 5D zapożycza wiele zaawansowanych technologii od klas wyższych, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i nowoczesnych samochodów tej klasy. Jednym z podstawowych systemów wspomagających kierowcę jest przednia kamera Opel Eye, która wraz z szeregiem innych systemów poprawia kilkakrotnie bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Kolejnym zaawansowanym systemem, który pomaga w znalezieniu miejsca do parkowania, jak i w samym parkowaniu jest system wspomagania parkowania - APA oraz kamera cofania - RVC.

Opel Corsa - Przód

System inforozrywki w Corsie 5-drzwiowej

Nowego Opla Corsę 5D wyposażyć można w zaawansowany system multimedialny Navi 4.0 IntelliLink z wbudowaną nawigacją satelitarną. Ponadto oferuje bieżące komunikaty o ruchu drogowym, łączność Bluetooth i radio AM/FM. Dzięki zastosowaniu takich funkcji jak Apple CarPlay i AndroidAuto bez problemu można podłączyć swój smartfon do pojazdu i wyświetlać obraz na 7-calowym ekranie systemu multimedialnego.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Corsa 5D.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Wyposażenie dodatkowe Opla Corsa 

Elementów wyposażenia dodatkowego w nowym Oplu Corsie może być bardzo wiele. Jednymi z najważniejszych to reflektory biksenonowe, które zdecydowanie zwiększają widoczność po zmroku. Corsę 5D można również doposazyć w podgrzewane fotele, kierownicę i przednią szybę co może się okazać niezastąpione podczas mrozów i opadów śniegu. W upalne dni, radość podróżowania zwiększy elektrycznie otwierane okno dachowe, które wyposażone jest w osłonę przeciwwietrzną i przeciwsłoneczną.

Opel Corsa 5d - bagażnik

Wyposażenie dodatkowe w Oplu Corsie

W nowej wersji Opla Corsy 5D znajdziemy szeroką gamę silników benzynowych:

  • 1.2, 70 KM z 5-biegową manualną przekładnią,
  • 1.4, 75 KM z 5-biegową manualną przekładnią,
  • 1.4, 90 KM z 5-biegową manualną (Start/Stop opcjonalnie) lub 5,6 -biegową automatyczną przekładnią,
  • 1.4 90 KM LPG z 5-biegową manualną przekładnią,
  • 1.0 Turbo, 90 KM z 6-biegową manualną przekładnią,
  • 1.0 Turbo, 115 KM z 6-biegową manualną przekładnią,
  • 1.4 Turbo, 100 KM z 6-biegową manualną przekładnią.

Inne samochody w Salonach Kanclerz